• У Полтаві постоять арт-теплицю для демонстрації зміни клімату

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 червня 2017 року

ГО «Еколтава» проведе в Полтаві всеукраїнську акцію «День Дій», що розповідає про проблему зміни клімату, його наслідки і пошуки рішень. Полтавцям незвичайним способом покажуть, що таке зміна клімату, а в арт-теплиці будуть розміщені різні інсталяції, що демонструють наслідки і загрози кліматичних змін.

Мета акції «День Дій» — нагадати городянам і міській владі про таку глобальну проблему багатьох міст, як зміна клімату. Організатори заходу хочуть налагодити діалог між громадськістю і владою зі створення локального плану дій, адаптованого до змін клімату в місті.

На території «Твій простір», недалеко від музичного училища, з'явиться арт-теплиця, всередині якої будуть розміщені різні інсталяції, які наочно показують наслідки кліматичних змін. Наприклад, яким може стати життя на Землі, якщо світова температура підніметься більш ніж на 2 °C.

О 17.00 жителів міста запрошують на відкриту лекцію «Як врятувати Полтаву від кліматичних змін?» Лекція буде проходити в форматі вуличного діалогу, в ході якого екоактивісти поділяться власним досвідом екодружнього способу життя і свідомого споживання.

А представники ГО «Сіті Лаб», «Нова Полтава», «Полтава велосипедна» презентують чинні ініціативи, що стосуються велоруху, озеленення та облаштування урбанпростору.

До цього заходу організатори планують залучити представників місцевої влади.

О 19:00 на території «Твій простір» відкриється сезон літнього кінотеатру, і тут на енергії від сонця покажуть мотивуючий фільм «Гонитва на вимирання».

Де: м. Полтава, недалеко від музичного училища.

Коли: 3 червня 2017 р. о 15.00.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...