• Маленьких мешканців Херсона вчитимуть роздільному збиранню ТПВ

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 7 червня 2017 року

З осені цього року у всіх школах і дитячих садах Херсона стартує програма роздільного збору ТПВ. Замість одного контейнера в них встановлять кілька для різних видів вторсировини, яку потім можна буде відправити на переробку.

Привчати дітей до роздільного збору відходів будуть за допомогою спеціальних контейнерів з картону, повідомляють «Херсонські факти».

Їх виробляє підприємство в Олешках (колиш. Цюрупинськ), недалеко від Херсона. Нові контейнери з'являться в школах і дітсадках вже до 1 вересня. Вони допоможуть навчити дітей і їхніх батьків правильно сортувати сміття. Таким чином місцева влада робить усе можливе, щоб не допустити появи сміттєвої проблеми в місті.

У цьому місті є один незвичайний навчальний заклад — «Зелена школа», де переймають досвід Нідерландів. У школі теж є контейнери для різних типів ТПВ.

Проекти з роздільного збору відходів є і в інших містах України — Вінниці та Кривому Розі.

У школі Тернополя на гроші, отримані від здачі макулатури, роблять ремонти і організовують свята. ГО «Україна без сміття» відвідує навчальні заклади, де проводить екоуроки з сортування сміття.

Навчитися розділяти відходи дуже просто. Для цього потрібно знати кілька правил і мати з собою зручну інтерактивну мапу:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...