ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Крапельне зрошення для поливу земельних ділянок

Велика Епоха

ⓅВ останні роки багато городників і садівників перейшли на використання систем крапельного зрошення. На відміну від дощування, в цих системах використовуються краплинні лінії — трубки або стрічки, на поверхні яких знаходяться крапельниці. Через них поступово подається вода.

#img_center_nostream#Система крапельного поливу складається з контролера поливу, краплинної стрічки, магістральної труби, лічильника води і фурнітури (фільтри, фітинги, клапани, коліна, заглушки тощо).

Завдяки розміру крапельниць і продуманій системі у вигляді лабіринту досягається однаковий тиск по всій системі. Це значно впливає на продуктивність крапельного зрошення.

Переваги крапельного зрошення очевидні:

1. Економічна витрата води для поливу: невисокий рівень споживання води гарантує фінансову економію. Через це також всі складові системи зношуються дуже повільно.

2. Рівномірність поливу: всі рослини отримують однакову кількість вологи.

3. Вода подається до кореневої системи. Волога не потрапляє на листя рослин, що вберігає від розвитку хвороб та опіків під час літньої спеки. Ерозія ґрунту також значно зменшується.

4. Простота установки: за докладною інструкцією змонтувати систему дуже просто, і це не вимагає додаткових знань.

5. Можливість встановлення на місцевостях різної складності: нерівний ландшафт.

6. Якісний полив на проблемних ґрунтах: глинисті і піщані ґрунти. Крапельне зрошення дозволяє економити електроенергію і підвищує врожайність.

Перш, ніж придбати систему крапельного зрошення, потрібно звернути увагу на:

• виробника: вибирайте товар у надійних і перевірених виробників;

• властивості ділянки, де буде встановлено систему;

• деталі: витрата води, діаметр труб і стрічок, відстань між крапельницями, вид крапельниць (з постійною або регульованою витратою води).

Багато садівників відмовилися від систем дощування, після того, як дізналися про всі переваги крапельного зрошення, завдяки якому рослини отримують необхідну кількість вологи і радують своїм врожаєм. Правильний підхід до вибору обладнання гарантуватиме надійну і тривалу роботу системи.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком .