ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Модні тренди літо-2017

Велика Епоха
Модні тренди літо-2017

ⓅМода дуже швидко й безоглядно рухається вперед. Кожен сезон з’являються нові захоплюючі ідеї! Зовсім скоро настане літо 2017 року. А літо – це пора перевтілень, цілих три місяці змін, яскравих емоцій та незабутніх подорожей. А щоб потім не лякатися спекотних днів, ми пропонуємо вже зараз замислитися над тим, що ж буде протягом цих трьох очікуваних місяців, та яка основа, тобто база, має бути у гардеробі кожної жінки.

Вона – спокійна але хвилююча, вона – демократична але екстравагантна, вона божевільна та легка, вона – сучасна та дуже стильна. Вона може бути будь-якою, але вона буде завжди привертати увагу до себе, саме тому, що так вимагають модні тенденцію на зовсім нове літо 2017 року! Мода на 2017 рік здивує не тільки дорослих жінок, вона торкнеться й чоловіків і навіть – малюків! Одним словом, давайте скоріше читати, чим же здивує мода майбутнього сезону!

Звичайно, саме зараз настав той час, коли поговорити про це найвлучніше. Адже вже всі дизайнери встигли поділитися своїми враженнями, а критики змогли висловити свої обурення. А це означає, що головні модні тенденції на літо 2017 року більше не зміняться!

Головні вимоги від моди цього літа

По-перше, треба поговорити про основні тенденції, перед тим, як думати щодо окремих елементів модної шафи. Мода в цей період стане насичена природніми та етнічними мотивами. Головної відмінністю та характеристикою жіночих образів влітку 2017 року буде вважатися вишуканість та елегантний стиль.

Взагалі, весь образ можна буде збирати по частинах. Ці самі частини й будуть складати основний гардероб кожної модної красуні. Саме такий підхід знавці моди називають футуристичним. Змінювати, а точніше навіть поєднувати потрібно буде найбільш незвичайні, та, здавалося би, непоєднувані пропорції, відтінки, розміри, моделі та форми. Скажіть, інтригує? При цьому, буде й інша сторона моди, яка відкриє світ легких та невагомих, тонких відчуттів рідної природи, які будуть відмінно виглядати з жорсткими сучасними технологіями. Лячно? Нічого страшного. Мається на увазі 3D візерунки та об’ємні матеріали.

Модні тренди літо-2017

Крім того, обов’язково треба відмітити і наступні вимоги модних вчителів:

Згадайте стилі Вікторианської епохи та акцентуйте увагу саме на ньому. Центральне місце тут будуть посідати різноманітні рюши, кружева, оборки. Ці ж елементи незмінно прикрашають жіночий одяг білоруського виробництва.

Етнічні візерунки. Навіть незалежно від національності, культурі чи народності. Зазвичай, це флористичні, тобто, квіткові візерунки, які займають площу всього одягу квітами та великими листками.

Електричні відтінки, різноманітні написи, вдалі змішування кольорів, геометричні орнаменти, логотипи та всілякі переходи будуть дуже влучними цього літа. Вривайтесь скоріше!
Досить сміливі глибокі вирізи та розрізи. Вони наявні у колекціях майже всіх дизайнерів. Але пам’ятайте, що з ними необхідно бути безумовно дуже обережними. Адже вони підходять тільки тим дівчатам, які мають вишукані фігури. Та й якщо правило їх використовувати, то будуть виглядати привабливо, стильно й досить сексуально.

Круїзні моделі одягу. Вони дуже актуальні були у весняному сезоні та зберігають свою сучасність надалі. Головні особливості цих моделей – це створення акценту позаду, тобто, на спині. Зазвичай в якості акценту використовують вирізи. А ще можуть бути акценти на ногах, де буде використовуватися глибокі вирізи на стегні.

Модні тренди літо-2017


Пам’ятайте, що круїзний фасон вимагає досить божевільних та незвичайних поєднань полос, при чому різних не тільки за розмірами, але й за кольорами.

Креативні складки на одязі або вільні моделі також нікуди не дінуться. А навпаки – вони з’являються там, де їх ніхто не чекав. Широкі волани будуть прикрасою достатньо важкого одягу.
Відтінки – переважно рожевого кольору, можна поєднувати з насиченими синіми, коричневими та гірчичними кольорами.
Не забувайте про квіти на одязі.

Модні тренди літо-2017

Отже, не соромтесь своїх бажань та завжди йдіть вперед, чого б це вам не вартувало. А поки – вперед за новим одягом для своєї стильної колекції літо 2017!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.