ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шкіряні ремені від магазину «Клямра»

Велика Епоха

ⓅШкіряні ремені вперше на території України використовували племена скіфів. Їхні майстри відрізнялися професійністю в роботі зі шкіряними та металічними матеріалами. У наших же виробах ми відновлюємо давнє гуцульське мистецтво — мосяжництво. Варто зазначити, що словом «мосяж» гуцули називали спеціальний сплав сурми, олова та міді, з якого виготовляли прикраси, бардки, збрую, трубки і т.п.

#img_center_nostream#В сучасних умовах придбання шкіряного ременя чоловічого не викликає особливих проблем. Ринок переповнений різноманітним асортиментом. Тим не менш, індивідуальний смак людини зможе підкреслити лише оригінальний товар, який ми створюємо власноруч. В основу наших робіт закладено українські традиційні мотиви (орнаменти, вишивки, національні знаки, археологічні знахідки). У них ви знайдете і полтавську вишивку, і точні копії прикрас Скіфії, і символи періоду Київської Русі.

Кожна готова модель пряжки нашого виробництва проходить тривалий шлях, який починається із зображення на серветці спеціального малюнка до фінального полірування, а кожна ремінна смуга — від порізки с фарбуванням до з’єднання із пряжкою. Всі свої роботи ми виготовляємо лише з матеріалів природних груп. Для паска береться виключно натуральна теляча шкіра українського виробництва. Пряжки відливаються з надійної латуні, покриваються патиною, а далі обробляються ручним способом.

У нас кожен покупець зуміє швидко підібрати ремінь, який відповідатиме побажанням і модному стилю людини. Ми пропонуємо:

1) чоловічі ремені;

2) ремені для жінок;

3) ремені під джинс;

4) класичні варіанти;

5) широкі ремені (45 мм.);

6) ремені вузькі (38 мм.).

Наші вироби характеризуються різноманіттям форм пряжки та кольору шкіри.

Усі товари реалізуються в упаковці. До кожного ременя в упаковку ми кладемо опис пряжки та губку для догляду за нею. Якщо ви серед асортименту не змогли знайти підходящий до вашого смаку ремінь, тоді ми можемо виконати індивідуальне замовлення. Ви будете мати унікальний екземпляр ременю.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .