ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Де у Львові здати ртутьвмісні лампи і батарейки: графік «Еко бус»

Велика Епоха

Міська рада Львова опублікував графік пересування машин «Еко бус», які безкоштовно приймають від населення відпрацьовані ртутьвмісні лампи і батарейки.

#img_center_nostream#

В рамках програми поводження з небезпечними відходами електронного та електричного обладнання 3 роки тому міськрада Львова постановив організувати збір таких небезпечних видів відходів, як батарейки і ртутьвмісні лампи. З цього часу кожен місяць містом переміщаються два автомобіля «Еко бус».

Графік локацій і стоянок на червень 2017 року можна подивитися тут:

#img_center_nostream#

Крім цього, в різних районах Львова на постійній основі працюють пункти збору батарейок. Їх можна подивитися тут або на інтерактивній мапі від «Великої Епохи»:

В управлінні екології відзначили, що з початку нового року в «Еко бус» жителі здали понад 300 відпрацьованих лампочок. Потім їх відправлять на утилізацію в ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів».

Пункти прийому небезпечних побутових відходів є в багатьох великих містах. Наприклад, лампи і батарейки приймають багато супермаркетів електроніки. Більш детальну інформацію про це можна знайти на мапі. Акції з безкоштовного прийому енергоощадних ламп і батарейок проходять в столиці та інших містах України.