• У Києві виступив всесвітньо відомий духовий оркестр Tian Guo Marching Band

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 червня 2017 року

Вперше на головній площі столиці України виступив всесвітньо відомий духовий оркестр «Тянь-Го» (Tian Guo). Шістдесят учасників цієї групи приїхали з різних країн Європи, щоб відсвяткувати разом з киянами День міста.

У перекладі з китайської «Тянь-Го» означає «Небесний оркестр». Його музиканти часто виступають в Нью-Йорку, Монреалі, Вашингтоні та інших містах світу. У Києві «Тянь-Го» виступив вперше, розповідає телеканал NTD.

Незвичайність цієї групи в тому, що оркестранти приїхали з багатьох країн, і вона справді є мультикультурною. Учасники Tian Guo Marching Band — виконавці різного віку, різних верств суспільства і професій. Різняться і їхні культура, походження та традиції. Але музика — це та універсальна мова, яка долає всі межі культур і віросповідань.

Назва «Небесний оркестр» відображає і духовний напрям групи. Всі учасники є послідовниками духовної дисципліни, відомої як Фалунь Дафа або Фалуньгун.

Місія Tian Guo Marching Band в тому, щоб донести людям красу цієї традиційної практики самовдосконалення, яка заснована на принципах Істини, Доброти і Терпіння. Фалунь Дафа дарує їм натхнення та відкриває нові таланти.

Серед учасників Guo Marching Band чимало етнічних китайців, деяким з яких вдалося виїхати з Китаю, де вони піддавалися незаконним переслідуванням і ув'язненням за свою віру.

Учасники оркестру кажуть, що їхня мета — розповісти всім: Фалунь Дафа — це добре; ця практика приносить тільки щастя, переслідування — це велика помилка компартії Китаю.

Tian Guo Marching Band грає оригінальні композиції, такі як Falun Dafa Hao, а також традиційні пісні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...