• Доторкніться до сонячних технологій: у Києві пройде фестиваль ReAction

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 6 червня 2017 року

Наприкінці червня у столиці пройде фестиваль сонячної енергії ReAction. Гості заходу зможуть ознайомитися з різними сонячними технологіями і девайсами, розважитися на квестах, дізнатися «революційний сценарій» переходу України на альтернативну енергетику.

Основна тема фестивалю — «зелена» енергетика, і наскільки вона перспективна для України. Фестиваль відвідають представник міжнародної організації Greenpeace Ян Хаверкамп, архітектори Дмитро Аранчій і Олександр Кучерявий. Вони розкажуть про світовий досвід і українські реалії розвитку відновлюваної енергетики, допоможуть розібратися з проблемними питаннями.

Гостей свята сонячної енергії чекають захоплюючі лекції та пізнавальні розваги. Всі охочі зможуть випробувати різні сонячні аксесуари, підзарядити гаджети від альтернативних джерел, випробувати свою кмітливість у тестах і квестах, послухати музику, покататися на велосипедах, ознайомитися з «зеленими» технологіями та арт-інсталяціями та спробувати вуличну їжу.

Для наймолодших гостей фестивалю буде працювати майданчик для дітей з іграшками: повітряні змії, пінг-понг і етнічні барабани від GoDoPaTa Teamcircle. Організатори також обіцяють спеціальну музичну, театральну та кінопрограму.

«Революційний сценарій» щодо забезпечення енергопотреб українців за рахунок поновлюваних джерел до 2050 року буде представлений широкій публіці вперше. Його розробив Інститут економіки та прогнозування НАН України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля.

На завершення фестивалю виступлять молоді українські музиканти.

Де: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1. ВДНХ, павільйон «Сад Бажань».

Коли: 24 июня 2017 г. З 10.00 до 23.00.

Вхід вільний.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...