ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві з'явиться смарт-квартал «Файна Таун»

Велика Епоха

У столиці в житловому масиві Нивки з'явиться смарт-квартал «Файна Таун». Тут встановлять енергозберігаюче освітлення, індивідуальні лічильники тепла, підземну систему збору ТПВ і прокладуть 3-кілометрову доріжку для байкерів.

#img_center_nostream#Проект смарт-кварталу «Файна Таун» розробила компанія KAN Development, передають «ICTV Факти». Це буде перший столичний житловий комплекс, де враховано основні напрямки актуального розвитку міста: відкриті квартали, екологічність і добросусідська атмосфера.

Загальна площа комплексу — близько 40 га. З них на 12 га висадять 4 тис. чагарників, близько тисячі дерев, встановлять близько 400 лавок і 7 тренажерних модулів, 24 майданчики для дітей, з них 17 для занять спортом. Тут з'являться також шість арт-об'єктів, а для любителів покрутити педалі прокладуть велотрек довжиною у три кілометри.

Для обігріву будинків встановлять незалежну котельню, в будинках будуть водонагрівачі з індивідуальними лічильниками тепла, економне освітлення, системи збору ТПВ з андеграунд-зберіганням.

Основне завдання, від якої відштовхувалися проектувальники «Файна Таун» — створити комфортне життєве середовище, де кожна людина буде відчувати позитив.

#img_center_nostream#На відміну від «бетонних коробок» спальних районів, які не сприяють розвитку особистості, «Файна Таун» стане живим кварталом з позитивним простором для життя, кажуть керівники проекту.

На території смарт-кварталу буде спеціальна інфраструктура із зонами відпочинку для всіх категорій мешканців (родин, молоді, людей похилого віку), супермаркетами, кафе, спортивним центром. Тут облаштують зону для пікніків, а для цікавого дозвілля жителів кварталу будуть розважати аніматори.

Сучасний «розумний» район з'явиться і у Львові.