• Французька компанія навчає школярів переробляти відходи на добрива

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Понеділок, 19 червня 2017 року

Школа на Черкащині отримала в подарунок від французької компанії BETEN INGENIERIE контейнери для збору сміття і компостер для виробництва органічних добрив з відходів. Співпраця з французькими фахівцями відкриває нові можливості для школярів в їх проектах збереження навколишнього середовища.

У Черкаській спеціалізованій школі №3 відкрилася «Майстерня сталого розвитку», яку відвідав представник французької компанії BETEN INGENIERIE Квентін Буланже. Від імені компанії він подарував школі компостер для пресування та переробки відходів на органічні добрива і контейнери для роздільного збору ТПВ. Цей спеціальний компостер встановлять на території навчального закладу до 1 вересня, повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Учні протестували пристрій на майстер-класі «Мобільний сад» і навчилися робити компост.

Викладач біології Людмила Довгаль впевнена, що співпраця з французькою компанією поглибить світогляд школярів і дасть можливість поліпшити екологічний стан у Черкасах.

«Наша школа має успішний досвід роботи у проектах зі збереження навколишнього середовища, тому ми завжди долучаємося до таких акцій», — каже учениця 10-Б класу Катерина Коржик.

Восени минулого року в рамках програми FASEP у Черкасах запустили перший в Україні пілотний проект, спрямований на комплексну оптимізацію системи утилізації та переробки відходів — «Сортуй сміття у родині, допоможи розвиватись Україні». Цей проект також фінансувався компанією BETEN INGENIERIE.

Екоініціативи проводять і в інших школах України: у Вінниці, Чернівцях. На Тернопільщині школярі організували роздільний збір ТПВ, а на кошти, отримані за здачу макулатури, школа робить ремонт та організовує свята. Контейнери та навчальні матеріали для правильного сортування відходів встановили і у школах Кривого Рогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...