ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Активні кияни реконструювали сквер «Самосад»

Велика Епоха

Активні кияни, жителі Подолу та місцеві бізнесмени реконструювали сквер «Самосад»: всього за один день тут з'явилися велопаркінги, сонячні батареї для підзарядки телефонів і освітлення, місця відпочинку та клумби.

#img_center_nostream#

Захід «День дій» відбувся в рамках проекту «Міста для життя», повідомляє «Хмарочос». Раніше тут були висаджені молоді кущі та дерева, територію очистили від сміття і підготували до нового сезону.

А ось 3 червня тут провели масштабну реконструкцію. Енергію, необхідну для проведення робіт, виробляли фотоелектричні панелі. Сюди завезли нову землю для майбутнього газону і квітників.

Питання зрошення та прокладання наскрізної доріжки поки що залишаються відкритими. Швидше за все, доріжку зроблять з дерева, а кошти зберуть через краудфандінгову кампанію. На доріжці збираються відчеканити імена всіх, хто допоможе цій справі. Що стосується поливу рослин, то активісти планують домовитися з кафе, що неподалік.

Під час заходу всі бажаючі могли самостійно зібрати конструкції для скверу під наглядом архітектора — такий собі workshop з методами тактичного урбанізму.

По завершенню роботи на учасників чекали святкова вечеря, виступи музикантів та ярмарка handmade виробів.

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#