ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Корпорація «РЕІЛ» та Ростислав Мельник створили реабілітаційний центр для воїнів АТО

Велика Епоха

ⓅОтримання тисячами бійців АТО поранень різної тяжкості суттєво ускладнило процес їх психологічної та фізичної адаптації до реалій мирного життя. Для допомоги воїнам за участю бізнесмена та мецената Ростислава Мельника створено сучасний реабілітаційний центр, здатний надати медичну допомогу пацієнтам, які мають деякі фізичні обмеження. Очолюючи будівельну корпорацію «РІЕЛ» та Благодійний Фонд, пан Мельник здобув вагомий досвід організації складних проектів, які вимагають координації зусиль багатьох учасників. Благодійний Фонд, девіз якого «Турбота і розвиток!», надав змогу ветеранам АТО пройти безкоштовні курси фізичної та психологічної реабілітації.

#img_center_nostream#Ідея створення центру «Модричі» виникла після початку антитерористичної операції на території Донбасу. Вже тоді, в 2014—2015 роках, до Львівського військового госпіталю, почали прибувати важкопоранені солдати. За словами Ростислава Мельника, кваліфікації персоналу, який звик працювати в мирний час, виявилося недостатньо для лікування важкопоранених. Знадобилася команда професіоналів, яка швидко б змогла поставити бійців на ноги. Знайшлося декілька фахівців, які дійсно розуміються на якісній реабілітації. За їх участю у Львові було спроектовано сучасний оздоровчий центр на базі діючого санаторію.

В селі з однойменною назвою на Львівщині з’явився реабілітаційно-оздоровчий центр «Модричі». Це — унікальний для Україні заклад, продуманий до найменших дрібниць. Пацієнти, які пересуваються в інвалідних візках, тут можуть використовувати життєвий простір самостійно, без сторонньої допомоги. Центр надає послуги і людям з важкими ураженнями: пошкодженнями головного мозку та хребта. Допомога бійцям АТО — сьогодні один з пріоритетів для корпорації «РІЕЛ» та Благодійного Фонду.

За весь час існування центру з реабілітації, завдяки підтримці корпорації «РІЕЛ» та Ростислава Мельника 60 військових змогли пройти лікування безкоштовно.

За словами Ростислава, коли вони почали створювати центр з реабілітації, ще не було зрозуміло, якій кількості бійців необхідна допомога. Але було ясно одне: за власні кошти вони не зможуть всіх вилікувати.

У центрі «Модричі» хлопці наново вчаться жити а деякі й ходити. Можливо хтось з хлопців зможе здолати недугу, а хтось не зможе ходити до кінця життя. Але завдяки підтримці рідних та близьких людей, усвідомленню того, що людське життя дуже цінне, хлопці продовжують змагатися з недугами. Якщо ви бажаєте детальніше дізнатися про реабілітацію воїнів АТО за допомогою корпорації «РЕІЛ», та Ростислава Мельника, переходьте за посиланням: https://lb.ua/society/2017/06/06/368251_korporatsiya_riel_rostislav.html.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .