• Де та як замовити продукцію з Китаю?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 7 червня 2017 року

ⓅКупувати товари на Taobao (Таобао), перебуваючи в Україні — це зручно, практично і вигідно. Попри розповсюджену думку про складнощі процессу вибору товару і його оплати, це набагато простіше, ніж може здатися. Всі питанная, які виникають, можна вирішити, як власними силами, так і скориставшись допомогобю нашої компанії — досвідченого посередника Таобао з багаторічним досвідом роботи.

Taobao — китайська платформа, яка спеціалізується на торгівлі через Інтернет. Про її успіх свідчить кількість зараєстрованих користувачів — більше ніж 500 мільйонів. Близько 60 мільйонів відвідувачів в день і 48 000 транзакцій щохвилини — знак того, що Таобао вартий вашої уваги.

При реєстрації на сайті кожен с користувачів має можливість змінити мову інтерфейсу з китайської на англійську, що значно спрощує використання торгівельної платформи.

Як знайти та замовити на Taobao підходящі товари

З самого початку Таобао проєктувався як сайт для покупців з Китаю та інших регіонів Азії, тому його інтерфейс заповнений іерогліфами. Можливості реєструватися користувачам із Європи передбачено не було. Згодом, коли ресурс набрав популярності, можливість купляти на Таобао отримав кожен охочий, але це не відміняє актуальності адекватного перекладу: в платформу інтегрований так званий «машинний переклад», і, навіть добре володіючи англійською, ви не завжди можете зрозуміти, про що йдеться в оголошенні.

Подолати цю незручність допоможе онлайн-перекладач: обравши мовою інтерфейсу англійську, всі незрозумілі слова ви зможете швидко знайти на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Коли ви потребуєте максимально конкретного результату, один з найкращих варіантів — сайт bkrs.info. Цей онлайн-перекладач набагато краще орозуміє китайсмьку, ніж славнозвісний Google Translate.

Сайти в Інтернеті, які пропонують інтерпертовану російськомовну версію Таобао, не завжди зручні у використанні: там презентовані найбільш популярні позиції. Самі цікаві і вигідні товари зазвичай проходять повз їхню увагу, а машинний переклад з китайської залишае бажати кращого. Докладніше можна дізнатися на сайті dostavkain.com.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...