• Одесити створили пристрій Mevics для підтримки правильної постави

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Понеділок, 3 липня 2017 року

Команда студентів з Одеси, яка запустила стартап Mevics зі створення гаджета для здорової постави, вийшла на краудфандінгову платформу Kickstarter і приймає попередні замовлення.

Гаджет Mevics особливо рекомендований тим, хто змушений багато часу проводити в сидячому положенні. Але його можуть носити і люди, що ведуть малоактивний або, навпаки, рухливий спосіб життя, небайдужі до свого зовнішнього вигляду.

Mevics —  це міні-пристрій, який кріпиться під одяг магнітом або липучкою. Через блютуз гаджет взаємодіє з телефоном. Якщо людина починає горбитися, пристрій вібрує, підказуючи, що потрібно випрямити спину. Таким чином формується звичка, і з часом людина сама зможе тримати поставу під контролем. Зарядки гаджета вистачає на 1—2 дня.

За прямої постави він виставляється в початкове положення. За допомогою програми можна дізнатися, наприклад, скільки всього годин за день людина сиділа прямо, а скільки — згорбившись.

У Mevics є функції для дітей, що допомагає закріпити здорову поставу і запобігти виникнення проблем з хребтом у майбутньому, і для тих, хто займається інтенсивними тренуваннями на кардіотренажерах (біговій доріжці і т.п.).

Пристрій також може показувати, скільки за день людина зробила кроків і спалила калорій.

На Kickstarter стартап планує зібрати $35 тис. Початкова ціна гаджета для тих, хто зробить внесок, у півтора рази менше майбутньої роздрібної і становить $49.

За словами розробників, якщо збір коштів успішно завершиться, почнеться масове виробництво, і восени (листопад-грудень) перші покупці зможуть отримати свої гаджети. Пізніше почнуться масові продажі, і планується розширення функціоналу Mevics. Ми бажаємо, щоб наші розробки допомогли людям залишатися здоровими навіть у такому швидкому ритмі життя, як зараз, кажуть творці гаджета Mevics.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...