• Чи придатна їжа — про це розповість упаковка, що змінює колір

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Понеділок, 3 липня 2017 року

Найбільша компанія-виробник термопластичної смоли в Америці Braskem створила винахід, який допоможе споживачам відкидати вагання, купуючи запаковані продукти. Вони створили «розумну» тару, яка змінює колір, якщо їжа вже зіпсувалася.

Здається, незабаром ми зможемо зовсім перестати турбуватися про ризик придбання непридатних продуктових товарів. Технологія, яка дозволяє «розумній» упаковці взаємодіяти з її вмістом, розроблена Braskem, найбільшим виробником термопластичних смол у Північній і Південній Америці, при співпраці з Університетом Клемсона в США і Бразильським Rio Grande do Sul Federal University (UFRGS).

Як влаштована «розумна» упаковка?

У термопластичну смолу, яка використовується для виробництва упаковки, додають особливі хімічні речовини, що здатні реагувати на конкретні показники пошкодження продукту. Коли його цілісність порушується через будь-який фактор, упаковка реагує на зміну кислотності продукту і змінює колір, попереджаючи про непридатність їжі.

Проведені дослідження з домашньою птицею, м'ясом та рибою показали, як зміни рН викликають зміну кольору упаковки.

Ця технологія може використовуватися для упаковки швидкопсувних продуктів у різних секторах.

Директор Braskem з технологій та інновацій Патрік Тейссонер каже, що отримати вигоду із цієї технології зможуть усі: «Це дає споживачам надійнішу гарантію на продукти, які вони приносять додому, і водночас це дозволяє компаніям контролювати цілісність продукту після виробництва, або у час транспортування, або в точці продажу», — говорить він.

Хоча компанія Braskem почала вивчати «розумну» упаковку ще чотири роки тому, дослідження пробної версії та випуск перших прототипів відбувся тільки у 2016 році.

«„Розумна‟ упаковка повинна бути модифікована відповідно до вимог замовника для певних секторів: це означає, що може пройти ще кілька років, перш ніж вона з'явиться на полицях супермаркетів», — пояснює Тейссонайер.

У травні цього року цю розробку представили на виставці Interpack 2017 Дюссельдорфі, Німеччина. Відеосюжет про це можна подивитися тут.

Хоча у Braskem є розробки еко-упаковок, які можна переробити після використання («зелений» поліетилен з цукрової тростини), але щодо утилізації «розумної» упаковки подібної інформації немає.

Цікавий тренд останнього часу — створення їстівної упаковки для їжі та напоїв, зокрема й у пляшках.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...