• Завантажуйте і вчіться: онлайн-платформа Prometheus запустила додаток

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 18 липня 2017 року

Громадський проект масових і безкоштовних онлайн-курсів Prometheus запустив мобільний додаток, за допомогою якого кожен може завантажити відеолекції потрібного курсу та дивитися їх будь-коли у зручний час.

Відома українська платформа Prometheus — це безкоштовні онлайн-курси від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії, які доступні для всіх.

За допомогою нового мобільного додатку кожен охочий може завантажити відеолекції курсу через інтернет, коли є підключення до Wi-Fi або 3G. А потім дивитися будь де у зручний час, і для цього підключення до мережі інтернет вже не потрібно. Це зручно, якщо ви відправляєтеся на відпочинок і хочете провести час з користю.

Додаток також дозволяє зробити підписку на нові курси, слідкувати за новинами, спілкуватися на форумі, тестувати свої знання і мати доступ до роздаткових матеріалів, повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Наразі додаток доступний тільки для Android і працює у пробному режимі (бета-версія), але незабаром з'явиться і для iOS.

Повідомляти про помилки та проблеми в роботі додатку можна на електронну скриньку support@prometheus.org.ua із зазначенням вашої версії телефону і ОС.

Ще кілька освітніх платформ, які стануть в пригоді як школярам, ​​так і дорослим:

Lingva.Skills — безкоштовне навчання англійської мови;

10MinSchool і iLearn — підготовка старшокласників до здачі ЗНО;

E-мова — онлайн-вивчення української мови;

• «Буквоїд» — ІТ-проект для дошкільнят, підготовка до школи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...