• Помилуватися природою і скинути кілограми: створено човен-тренажерний зал

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 5 липня 2017 року

Відома своїми незвичайними проектами компанія Carlo Ratti Associati знайшла відмінний спосіб, як мотивувати людей більше займатися фітнесом. Вони створили плавучий тренажерний зал Paris Navigating Gym у вигляді човна. Човен пливе річкою завдяки енергії, яку виробляють самі люди.

Італійські архітектори з Carlo Ratti Associati представили новий дизайн плавучого тренажерного залу, який представляє собою 20-метровий човен, в якому може поміститися до 45 людей. Зал-човен оснащений сучасними тренажерами Technosis від Technogym. Енергія, що виробляється тренуваннями людей на велосипедах і крос-тренажерах, підживлює електричні ґвинти судна.

На дисплеях з ефектом доповненої реальності в режимі онлайн буде показуватися, скільки енергії генерується тренуваннями.

Борти човна прозорі і крізь них можна милуватися природою. Як сказав Карло Ратти, цей зал-човен допоможе вивчити можливості використання сили людей.

«Дивно бачити, як енергія, що виробляється під час тренування в спортзалі, дійсно надає човну можливість рухатися. Так розкривається те, що лежить за абстрактним поняттям „електрична енергія‟».

Зал-човен перетворює роботу педалей на корисну електроенергію. Однак якщо на борту човна не буде вистачати охочих покрутити педалі, можна використовувати «зелені» джерела енергії, такі як фотогальванічні елементи на даху.

Хоча проект все ще знаходиться в стадії розробки, але винахідники впевнені, що через 1,5 роки все буде готово. Цей проект є продуктом співпраці між дизайнерською та інноваційної фірмою Carlo Ratti Associati, виробником обладнання для фітнесу Technogym, архітектурної некомерційною компанією Terraform One та інститутом регенерації міст URBEM.

Цей човен — не перша технологія, яка буде використовувати силу людського руху: наприклад, існує bicycle desk, який може заряджати ваш комп'ютер під час роботи.

Раніше Carlo Ratti Associati здивувала світ своїм навісом від сонця Sun&Shade, який здатний виробляти електроенергію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...