• Незабаром з´явиться перший у світі смартфон із голографічним дисплеєм

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 25 липня 2017 року

Компанія RED, відома своїми камерами з чудовою якістю, оголосила про створення свого першого смартфона — Hydrogen One. Гаджет буде мати «водневий голографічний дисплей» для перегляду 3D і 4D візуальних ефектів без необхідності надягати спеціальні окуляри.

Одна з найбільших несподіванок у світі технологій — запуск нового смартфона RED під назвою Hydrogen One. Новий смартфон буде коштувати досить дорого — $1200 і вище, повідомляє Independent.

Але з огляду на те, що компанія RED випускає камери, які використовувалися для таких хітових фільмів, як Guardians of the Galaxy vol.2, Transformers: The Last Knight і The Martian, можна очікувати, що у компанії є що запропонувати навіть найвибагливішим користувачам.

Hydrogen One працює на ОС Android і має 5,7-inch «водневий голографічний дисплей». Для перетворення стереозвуку на «експансивний багатовимірний звук» застосовується спеціальний алгоритм. Смартфон є модульним, і користувачі зможуть прикріплювати до нього різні аксесуари, в тому числі і аксесуари для камери.

У Hydrogen One також є слот для карт microSD для розширення пам'яті, порт USB-C для зарядки. Смартфон має два варіанти: алюмінієва модель вартістю $1200 доларів і модель з титану вартістю $1600.

Про більш точні специфікації Hydrogen One поки невідомо, а вийде він у першому кварталі наступного року. Але зараз смартфон вже доступний для попереднього замовлення.

Компанія попереджає, що дизайн і специфікації телефону можуть змінюватися «в будь-який час і за будь-якої причини».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...