ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Одесі безкоштовно встановлять контейнери для збору сміття

Велика Епоха

В одеських бізнес-центрах, житлових комплексах і закладах громадського харчування з'являться екоконтейнери для збору вторсировини. Мета цієї ініціативи — зі сміття зробити вторсировину, яка відправиться не на звалище, а на переробку і в подальшому на створення нових речей.

#img_center_nostream#

Авторами цієї ініціативи стала одеська громадська організація «Спільна Мета». Її активісти рятують довкілля, сортуючи сміття, повідомляє «Хмарочос».

Активісти пропонують безкоштовно встановити екоконтейнери для збору сміття в закладах громадського харчування, бізнес-центрах і житлових комплексах. У міру того як сміття буде збиратися, ці контейнери будуть вивозити на переробку. Це завдання теж бере на себе організація «Спільна Мета».

Даний проект отримав назву «Місто Майбутнього». Його мета — зменшити кількість сміття в місті і не допускати його накопичення на звалищах.

Щоб отримати безкоштовний екоконтейнер, потрібно тільки заповнити онлайн-форму.

#img_center_nostream#

Раніше в Одесі відкрили першу в Україні «Школу сортування сміття», де проводять безкоштовні майстер-класи та тренінги. Тут можна дізнатися багато про що, у тому числі й про маркування пластика і його подальшу долю, чому важливо сортувати побутове сміття і як правильно це робити.

А про те, наскільки вигідно збирати і здавати вторсировину, знають мешканці одеської багатоповерхівки. На виручені гроші вони вже облаштували невелику бібліотеку і спортзал і надихнули своєю ініціативою жителів сусідніх будинків.

З пластикового сміття, якого багато в будь-якому місті, в Одесі роблять вуличні меблі та інші корисні речі.

Куди принести і здати вторсировину та інше побутове сміття, дізнайтеся подивившись мапу від «Великої Епохи».