ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Забудьте про шльопанці і сандалі: створено наклейки NakeFit

Велика Епоха

Дизайнер з Італії Sabato Alterio створив незвичайні наклейки на стопи, які допоможуть замінити звичні шльопанці, в'єтнамки або інше взуття для відвідування пляжів.

NakeFit — це гіпоалергенна адгезивна наклейка, що захищає ступні від нагрітої сонцем землі та всіляких невеликих травмувань.

Важливий плюс NakeFit — її не потрібно знімати, вирушаючи купатися або прогулюючись пляжем. На відміну від шльопанців, наклейка не дає вологій нозі ковзати.

Вона легко прикріплюється, є водостійкою і здатна захистити ступні від некомфортних для босих ніг поверхонь. NakeFit можна одягти йдучи на пляж, у парк, у басейні — у будь-якому місці, де можна ходити босоніж. NakeFit ідеально підійде любителям пляжного відпочинку, яким не подобаються сандалі.

Ця штучна підошва має захистити ноги від каменів, гарячого піску, а також вислизання ноги з капця біля басейну чи на підлозі у спа-салоні.

«Уявіть собі світ, де ви могли б просто стрибати і бігати, не турбуючись про те, що ви босоніж. NakeFit — це найкращий спосіб захистити ваші ноги в будь-яких обставинах. Забудьте про те, щоб носити з собою шльопанці і сандалі», — кажуть творці NakeFit.

Зараз NakeFit виробляють в Італії, без шкоди для людей, тварин або навколишнього середовища, як стверджують винахідники.

В асортименті NakeFit є наклейки трьох кольорів: чорні, рожеві та сині. Через Kickstarter автори ідеї зібрали $163205 замість необхідних $22292. Це говорить про те, що багатьох зацікавила ця ідея. Першими власниками NakeFit стануть ті, хто замовив товар цього літа.