• Школярка з Вінниці очистила півострів від сміття за 2 дні

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 27 липня 2017 року

Школярка з Вінниці за 2 дні самостійно очистила від сміття район півострова Бригантина, зібравши 50 мішків сміття. Вона сподівається, що її праця змусить багатьох задуматися, перш ніж викинути сміття.

Вінничанка Марія Чікальська вчиться у дев'ятому класі, любить подорожувати на велосипеді, малювати. Їй подобається література і вона хоче пов'язати своє життя з будь-якою творчою професією. Дівчина живе неподалік від Бригантини і часто приходить туди, щоб помилуватися природою.

Одного разу вона з друзями вирішила відпочити на Бригантині. Але діставшись туди, не змогла знайти жодного місця, де не було б сміття. Тоді Марія вирішила, що не можна це так залишити. На наступний день рано вранці, прихопивши мішки для сміття, вона вирушила на прибирання.

Протягом двох днів вона прибирала сміття, зібравши загалом близько 50 мішків. Розповідаючи про свою роботу Vlasno.info, Марія зізналася, що працювати було важко не тільки фізично, а й морально, і вкрай неприємно. Серед сміття було все — від пляшок до підгузників.

Щоб не привертати увагу людей до своєї роботи, Марія виходила на прибирання рано вранці. Але все ж вона зробила фотографії до прибирання і після завершення і показала їх своїм батькам, які були приємно здивовані.

Щоб люди не подумали, що роботу виконали двірники, і за звичкою не залишали б сміття де попало і далі, школярка написала про це в соцмережі. Багато хто був вдячний дівчині за її роботу, але зізнавався, що сам не зважився б на таку справу.

Найголовніше, що хотіла донести Марія, — щоб люди замислювалися, перш ніж викинути сміття.

Своїми силами проводять регулярні прибирання і жителі Новопокровки Харківської області. Все сміття вони сортують і здають на переробку, а на отримані кошти купують необхідний інвентар.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...