• У Києві створили єдину платформу для молодіжних організацій

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 липня 2017 року

Влада столиці створила єдину платформу, яка дозволить ефективно взаємодіяти всім молодіжним організаціям Київщини. Це простір, де молодіжні громадські організації зможуть безкоштовно проводити тренінги, майстер-класи, а також форуми широких форматів.

Різні молодіжні громадські організації столиці, які раніше працювали паралельно, тепер об'єдналися. На святі до Дня молоді був встановлений своєрідний рекорд країни — 157 молодіжних організацій організували захід, гостями якого стали близько 10 000 юних киян, повідомляє офіційний сайт КМДА.

Завдяки фінансовій підтримці столичної влади у цьому році щорічну премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розвитку Києва отримали 100 преміантів у трьох номінаціях:

• 55 осіб — за наукові досягнення;

• 24 — за творчі досягнення;

• 21 — за внесок у розвиток молодіжного руху.

Розмір премії становить 3 тис. грн.

Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування вручають щорічно, а також проводять конкурс із визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Кожен переможець отримує 75 тис. грн. на реалізацію одного проекту, який спрямований на популяризацію здорового способу життя та розвиток спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.

А обдаровані кияни можуть претендувати на Грант Президента України та Премію Кабінету Міністрів України.

Організація простору, де молодіжні громадські організації зможуть безкоштовно проводити форуми та тренінги, є однією з основних задач столичної влади. Зараз вже підписано угоду про співпрацю з міжнародним благодійним фондом «Сід Форум Україна», який нещодавно відкрив черговий i-Hab (Хрещатик, 10). Тут молодь може безкоштовно реалізовувати свої проекти.

Створений проект профорієнтації допоможе молодим людям звернути увагу на професії, які будуть популярними в майбутньому і вже зараз з'являються на ринку праці. Особлива увага приділяється популяризації підприємницького молодіжного руху.

Восени цього року пройде великий форум з питань розвитку шкільного та студентського самоврядування.

У столиці є мережа творчих майстерень, де можна втілити свої ідеї або навчитися новій техніці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...