ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як правильно інвестувати в ринок Форекс?

Велика Епоха

Як правильно інвестувати в ринок Форекс?

Коли у людини з'являються вільні грошові кошти, розумним кроком є їх інвестування для отримання додаткового прибутку або використання у фінансових операціях з тією ж метою. Але якщо поглянути на пропозиції банків і відсотки по державних облігаціях, особливого бажання розлучатися з кровно заробленими грошима не виникає. Інша справа – інвестування у валютний ринок Форекс.

Насправді, валютний ринок крім традиційного інвестування, пропонує використовувати гроші і в самостійної торгівлі. І один, і другий варіант передбачає досить великі відсотки прибутку, причому ви самі можете брати безпосередню участь у збільшенні власного капіталу. Але давайте розглянемо взаємодію з світовим ринком з точки зору інвестора, оскільки про цю сферу заробітку в Інтернеті не так вже й багато корисної інформації.

Інвестори на валютному ринку

Коли у вас є в розпорядженні вільні гроші, але часу для докладного вивчення ринку españa forex та методів роботи на ньому, не вистачає, є сенс скористатися такою послугою, як довірче управління. На ринку в наші дні пропонують свої послуги безліч організацій, брокерів і приватних осіб.

Але потенційному інвестору доведеться все ж трохи попрацювати над власною підготовкою, щоб правильно підібрати керуючу компанію і забезпечити собі не тільки стабільний дохід, але й гарантоване збереження початкового капіталу. Тому перше, про що вам варто поцікавитися при виборі керуючого трейдера, це гарантії збереження ваших грошей.

Страхування ризиків інвестора може мати наступні форми:

  1. Страхування вкладу у страховій компанії, в результаті чого гарантія повного або часткового повернення коштів у разі їх втрати, надається третьою стороною.
  2. Резервний фонд керуючої компанії, створений конкретно під випадки відшкодування збитків клієнтів. Страховий запас також може гарантувати повне або часткове відшкодування коштів інвестора.
  3. Частину страхових ризиків на себе може взяти і сам трейдер, що здійснює операції безпосередньо на рахунку інвестора. В цьому випадку гравець вносить певну суму своїх грошей в якості внеску на загальний рахунок. І якщо здійснювана ним угода виявляється збитковою, втрати вираховуються тільки з рахунку трейдера. Інвестор, у свою чергу, нічого не втрачає. В деяких випадках допускається просадка на рахунку інвестора до 10%, тому уважно читайте договір, що укладається з керуючою компанією.
  4. Ліміт втрат. Даний вид страхування використовується в тих випадках, коли трейдер не має в своєму розпорядженні коштів або їх недостатньо для відшкодування втрат за великим інвестиціям. При такому страхуванні ризиків інвестор спочатку погоджується на допустиму величину втрат, яка відповідає обраній торгової стратегії. При такому підході рахунок блокується, якщо ліміт втрат досягається, але більше зазначеної суми інвестор не втратить.

Якщо ви маєте намір інвестувати свої гроші в міжнародний валютний ринок Форекс, не зайвим буде ознайомитись з рахунком трейдера, за яким можна простежити історію минулих успіхів і невдач, чи користується він calculadora de pips. Бажано познайомитися з стейтментами і запасом фінансової міцності трейдера, оскільки він бере на себе зобов'язання, отримуючи інвестиції від свого клієнта.

Коли ви визначитеся з управляючим трейдером, погодите з ним перераховані вище аспекти співробітництва, слід визначити розмір депозиту, який ви будете готові передати в управління.

Сучасні фірми пропонують велику різницю у сумах, починаючи від сотні доларів і закінчуючи 100 000$. Інвестору доводиться виходити з власного досвіду, кількості доступних засобів і передбачуваного доходу.

Не зайвим буде диверсифікувати ризики і розподілити свій портфель інвестора між кількома управляючими трейдерами. Обираючи між агресивними і консервативними методами трейдингу і вибираючи серед керуючих компаній тільки самих надійних, ви зможете вкласти свої гроші з найкращим співвідношенням ризику і прибутку, що ні один банк або фінансова організація не буде здатна запропонувати.