ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як використовувати кредитне плече на Форексі?

Велика Епоха
Як використовувати кредитне плече на Форексі?

Перед тим, як заробляти на Форекс, кожен початківець-трейдер повинен дізнатися про "кредитне плече". Почувши у визначенні слово "кредит", безліч новачків відразу лякається. Однак насправді нічого страшного в цьому понятті немає, так як мова не йде про традиційне кредитування. Отже, ви не отримаєте ні готівкою, ні на банківську картку ніяких грошей. А значить, платити відсоток за них вам не доведеться. Професіонали мають на увазі співвідношення обсягу фінансів, які беруть участь в угоді, до фінансів, які числяться на депозитному рахунку в цілому.

Дилінгові і брокерські компанії готові надати різноманітну величину кредитного плеча від 1:1 до 1:1000 . Ви отримаєте онлайн позику, яку зможете використовувати за своїм бажанням, але тільки для виконання операцій на ринку Форекс. Для роботи з міжбанківським валютним ринком потрібно перетнути конкретний кордон. Його розмір становить 10 тисяч доларів. І якщо у вас немає такої суми в наявності, то ви можете починати працювати з набагато меншим депозитом на forex, наприклад, в сотню доларів, і вибирати кредитне плече для збільшення фінансів по угоді, а отже, і доходу.

Важливий нюанс полягає в тому, що кредитна сума надходить на рахунок трейдера, а виводиться виключно на торгову операцію. Навіть якщо вам зараз все це здається складним і незрозумілим, насправді все досить просто. Брокерська компанія, що пропонує трейдерам кредитне плече, не наражає на себе ризиків. Якщо угода виявляється успішною, то брокер отримує позикові фінанси назад, а сума що залишилася переходить трейдеру.

Якщо ж угода виявилася збитковою, то компанія так чи інакше відраховує особисті гроші, а недостача компенсується з трейдерського депозиту. Така ситуація носить назву Margin call. Margin call, який є сигналом трейдеру, який сповіщає про закінчення коштів на рахунку. Трейдер може або закрити операцію з необгрунтованими збитками, або ж внести нову суму на рахунок. В даний час така опція є автоматичною.

Якщо операція збиткова, брокерська компанія при досягненні конкретної суми "мінуса", в примусовому порядку закриває всі торгові операції. Гроші, які вона отримує, рівні за величиною сумі депозиту з вирахуванням збитків. Якого розміру вам варто отримати кредитне плече? Однозначно відповісти неможливо, все залежить від того, як ви працюєте на Форекс і з якою стратегією scalping trading. Якщо ви - початківець трейдер, вам варто вибирати скромне кредитне плече.

Професіонали радять не більше 1:50. З ним ви зможете вести торгівлю по двом-трьом валютним парам в короткостроковій перспективі.

Що стосується використовуваних лотів, то їх величина повинна бути мінімальною. Таким чином, ви зможете навчитися всім тонкощам роботи з валютою, виробити і перевірити власну стратегію. Пам'ятайте також про те, що максимальна величина кредитного плеча не накладає на вас жодних зобов'язань. Брокер не змусить вас застосовувати його по повній програмі або збільшувати лоти по максимуму. Головне тут власні адекватні дії та правильна оцінка ризиків.