• Жінкам необхідно регулярно відвідувати гінеколога

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 6 липня 2017 року

ⓅЯкщо вірити статистиці, жінки набагато частіше відвідують лікаря, насамперед якщо проблема стосується власного інтимного здоров'я. І все ж, мало хто погодиться, що візит до лікаря гінеколога — це приємна справа. Первинний огляд пов’язаний з неабияким дискомфортом і стресом, а ще дуже складно на пряму, без сорому сказати лікарю про всі проблеми та питання, що найбільше хвилюють.

Дівчатка під час навчання в школі після досягнення 15-16-ти років проходять свій перший прийом у гінеколога. Під час нього лікар має оглянути груди, до 15—16 років вони вже мають повністю сформуватися, окрім того, він оглядає волосяні покриви на лобку, оскільки це перша ознака правильного розвитку та роботи гормональної системи, а також коректного розвитку статевої системи дівчини. Під час першого огляду гінеколог може провести окрему бесіду зі школярами щодо доступних способів контрацепції, розповість про важливість запобігання небажаної вагітності під час сексу. Зробити це потрібно, аби лікар мав змогу встановити більш дружні, довірчі стосунки з дівчатками, оскільки вже згодом вони стануть його справжніми пацієнтками. Окрім цього дані теми обговорюються, аби ще один раз їм нагадати основні правила безпечного статевого життя, що дуже скоро вже може в них початися.

Всі наступні огляди дівчаток мають відбуватися по міру необхідності. Однак, дуже шкода, що частіше всього це відбувається тоді, коли дівчата стикаються з певними захворюваннями чи для того, щоб підтвердити вагітність та стати на облік.

Більшість лікарів сходяться в одному: пацієнтки мають як мінімум один раз на рік відвідувати гінеколога, починаючи з того періоду, коли дівчинка вступає в статеві стосунки. У випадку зміни статевого партнера, спеціалісти також радять відвідувати лікаря, ще раз пройти перевірку, здати відповідні аналізи, так як більшість інфекційних захворювань проходять без помітних симптомів, ідентифікувати їх можна виключно по результатам мазків. Кожна жінка має записатися на прийом до спеціаліста, в тому випадку, коли вона відчуває різку біль внизу живота чи подразнення статевих шляхів, у випадку коли вона помітила вагінальні виділення з неприємним запахом чи незвичного кольору, якщо після статевого акту розпочалась кровотеча, чи якщо перед місячними вона відчуває сильні спазми і біль. Кожен з названих симптомів може означати розвиток вагінальної інфекції, чи появу любої іншої хвороби, що в подальшому може стати причиною порушення репродуктивної системи жінки.

Пропонуємо пройти гінекологічний огляд у Львові. Дізнатися про те, як записатися на прийом, можна на сайті mdclinics.com.ua.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...