ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Важливі уроки на шляху до успіху на ринку Форекс

Велика Епоха
Важливі уроки на шляху до успіху на ринку Форекс

Торгівля на валютному ринку Форекс - процес постійного навчання, оскільки ця сфера піддається постійній динаміці і вимагає володіння найбільш сучасними і актуальними стратегіями. Розраховувати на стабільний і високий прибуток можуть лише ті трейдери, хто готовий займатися самовдосконаленням та самоосвітою.

Одночасно з цим, є окремі аксіоми, які повинні бути засвоєні в самому початку кар'єри трейдера і будуть залишатися актуальними протягом всього процесу торгівлі. Якщо гравець вирішить відійти від цих непорушних істин, його чекають фінансові збитки.

Що обов'язково повинен знати трейдер

1. Тренд – товариш трейдера і про це слід пам'ятати завжди. Не будемо приховувати, є певний прошарок гравців, які не орієнтуються на поточний рух ринку і намагаються вичавити максимум з кожної хвилини. Однак практика показує, що подібні дії рано чи пізно обертаються провалом. Якщо ви бачите, що тренд розвернувся, торговля на форекс має бути орієнтована на те, щоб знайти вигідну точку для того, щоб увійти на ринок.

2. Емоційна торгівля – найлютіший ворог трейдера. Про те, що негативні емоції ведуть до втрат, знає кожен початківцеь, але на форумах, присвячених торгівлі на ринку Форекс, часто можна зустріти твердження, ніби позитивні емоції, такі як ейфорія, радість, повинні допомагати гравцеві. Це також помилкова думка, оскільки з таким настроєм трейдер втрачає пильність і починає здійснювати велику кількість не потрібних помилок.

3. Порівнюйте свій стиль торгівлі з характеристиками торгових сесій. Лише в тому разі, коли ці два показника будуть підходити один до одного, трейдер буде почувати себе комфортно. Цінителям спокійного і розміреного трейдингу краще вибирати Тихоокеанську торговельну сесію. У той же час Північноамериканська більше підійде спекулянтам, налаштованим на агресивну торгівлю.

4. Не намагайтеся відігратися. Втрати бувають у всіх, навіть у професійних гравців. Але якщо ви втратили гроші в угоді, не намагайтеся їх одразу повернути, продовжуйте слідувати обраної стратегії і не порушуйте її правил. Будь-яку стратегію можна випробувати на демо счет форекс. Спроба відбити втрачене призводить лише до ще більших збитків, із-за чого постраждало багато гравців.

5. З виходом важливих новинних подій гравці, які не вміють торгувати на новинах, повинні виходити з ринку і закривати торговельні позиції. Це правило продиктовано виключно статистикою, яка показує, що технічний аналіз, яким керується велика кількість людей, не ефективний у такі моменти і в підсумку логічно вірно обраний напрям у підсумку несе трейдеру втрати.

Вибираючи ринок Форекс для отримання основного або додаткового заробітку, згадайте одну мудру приказку про те, що краще вчитися на чужих помилках. Для того, щоб досягти намічених цілей, підвищити успішність торгівлі, вам достатньо дотримуватися наведених у цій статті правил.