• Люди з нетрадиційними кар'єрними шляхами можуть знайти роботу на новій платформі

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 10 серпня 2017 року

Французькі розробники створили платформу пошуку роботи Gloss & Boss для жінок із нетрадиційними кар'єрними шляхами. Особливо це важливо для тих, хто пережив кар'єрні перерви, перепідготовку та експатріацію. Працівники зможуть використовувати особистий досвід у своїх інтересах.

Як показує нещодавнє дослідження Mckinsey, компанії з кадрами, які пережили злети й падіння, розвиваються на 35% успішніше в порівнянні зі звичайними. Тому підтримка різноманітних талантів у сфері зайнятості є дуже важливою.

Нова платформа Gloss & Boss допомагає тим, у кого кар'єрний шлях не був успішним. Завдяки Gloss & Boss такі працівники можуть застосувати свій досвід і конкурувати на ринку робочих місць.

Компанії, які відмовляються від працівників із нетиповими кар'єрними шляхами або від тих, хто має резюме з «дірками», часто таким чином пропускають талант і навички, які можуть бути корисними для їхнього бізнесу. Сайт Gloss & Boss ігнорує звичайний формат резюме, пропонуючи кандидатам замість цього розповісти свою історію більш неформально, не зосереджуючись на датах і дипломах, а виділяючи навички людини.

Потім профілі аналізуються за алгоритмом, який визначає відповідні пропозиції про роботу, перш ніж підключати їх до компаній. Засновник Gloss & Boss Сабіна Петерс пояснює: «Сайт призначений для жінок з багатим досвідом у професійному та особистому житті, деякі з яких слідували за своїми чоловіками в експатріації і стали двомовними або навіть трьохмовними».

Gloss & Boss має намір знайти роботу для понад 50 кандидатам до кінця року.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...