• Торгівля в Чернівцях

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 квітня 2016 року

ⓅУ місті Чернівці проживає велика кількість людей. Кожен з них купує їжу й товари широкого вжитку майже щодня. Зараз торгівля для багатьох стала основним джерелом прибутку, адже цей сектор у Чернівцях надзвичайно добре розвинутий. Великий вибір товарів і точок продажу дозволяє кожному чернівчанину сформувати власний список і карту покупок.

Загалом, місцева торгівля ведеться досить активно, широкий асортимент товарів відповідає високому попиту покупців. Великі й маленькі ринки, супермаркети й дрібні магазини повністю забезпечують споживацькі потреби населення. Тут можна знайти як українські, так і закордонні товари в найрізноманітніших цінових категоріях для всіх покупців міста та області.

Чернівецькі ринки

У Чернівцях є багато ринків різних розмірів і напрямків, що оптимально розміщені по всій території міста. Найбільший ринок Чернівців — «Калинівський».

Торгівля ведеться особливо жваво на цьому ринку, адже тут наявний найширший вибір товарів і пропозицій в області. Якщо ви хочете отримувати детальну інформацію про діяльність цього та інших буковинських ринків, то заходьте на сайт acc.cv.ua, де розміщуються актуальні відомості про торгівлю в Чернівцях і постійно висвітлюються свіжі новини у цій сфері.

Дізнавайтеся про зміни цін, оновлення в процесі перевірки й сертифікації товарів та ще багато корисної інформації. Відомості, що належать до товарів, які ви купуєте й використовуєте, стосуються й вас. Якщо ви володітимете потрібною інформацією, то завжди зможете купити якісний товар за оптимальною ціною.

Стихійна торгівля

Як і будь-яке місто України, Чернівці вже давно зіштовхнулися з проблемою стихійної торгівлі. Серед жителів міста знаходяться як прихильники, так і противники цього процесу. Поки ведеться достатньо лояльна боротьба з несанкціонованою торгівлею,яка обмежується попередженнями й невеликими штрафами, проте планується пожвавити її найближчим часом. Запропоновану на стихійних ринках продукцію ніхто не перевіряє, тому вона може бути небезпечною і навіть нести загрозу здоров’ю людей. Окрім цього, вони заважають руху транспорту й стають місцем нагромадження сміття. Поки є попит, буде й пропозиція, та боротьба не припинятиметься. На сайті ви зможете дізнатися про зміни у цій ситуації та будь-яких інших,що пов’язані з торгівлею у місті, і скласти своє власне враження про стихійні ринки та торгівлю в Чернівцях загалом.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...