• У Києві з'явилася українська «Кремнієва долина» — Unit Factory

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 липня 2017 року

У Києві на території колишньої промзони з'явилася українська «Кремнієва долина» — Unit Factory. Цей унікальний проект безкоштовно готує майбутніх фахівців сфери ІТ. Сюди можуть прийти вчитися всі, незалежно від рівня знань і оцінок в атестаті.

Раніше на цій території був мотозавод, зараз про нього нагадує лише димова труба, яка стирчить над новобудовами. Тепер тут українська «Кремнієва долина», розповідається у відеосюжеті Ukrainian.voanews.

Назва парку технологій Unit Factory розшифровується як «українські національні інформаційні технології». Поки що проект соціальний, але інвестиції мають окупитися.

Керівник Валерія Заболотна каже: «Це майбутнє. Насправді це унікальний проект, який ми реалізовуємо тут, у Києві, в Україні. І цей проект — вихід на новий рівень підготовки фахівців у сфері ІТ».

Школа кардинально відрізняється від усього, що пропонує сучасна українська освіта у сфері ІТ. Тут немає лекцій і викладача біля дошки. Є тільки програма, з якою потрібно впоратися, Google для довідки і друг поруч. Навчання нагадує комп'ютерну гру: зробив завдання — отримав бали, перейшов на наступний рівень.

Немає і розкладу занять для студентів: у когось пік продуктивності о 7 годині ранку, а комусь краще працюється вночі. Програма розрахована на 3 роки, але її кожен може опанувати у зручному для себе темпі.

І головна перевага Unit Factory — все це безкоштовно. Пройшов — значить, стаєш студентом. Серед студентів не тільки технарі. Є колишні історики, психологи і навіть поліцейські.

«Це неймовірний шанс для дітей України. Вони можуть знайти себе тут, можуть отримати освіту. Ми не дивимося на атестат. У нас різні студенти: із забезпечених сімей, є і люди з інших міст, менш забезпечені», — каже Валерія Заболотна.

До фабрики українських талантів уважно придивляються інноваційні компанії, які шукають талановитих людей.

Стажування входить до навчальної програми, воно полягає у роботі в фірмах над реальними комерційними проектами.

На території парку все ще триває будівництво: поруч із фабрикою кадрів зводять корпус для стартаперів. А в майбутньому технопарк обіцяє розростися до масштабів «місто в місті», де будуть зосереджені хай-тек компанії, інвестори та ІТ-професіонали світового рівня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...