• Як збирати тонни врожаю з невеликої ділянки: досвід родини з Лос-Анджелесу

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 27 липня 2017 року

У декількох хвилинах їзди від центру Лос-Анджелеса живе родина, яка виробляє власні харчові продукти, максимально використовуючи кожен квадратний метр. Овочі, мед, яйця, сезонні фрукти — все це вони отримують на своїй невеликій фермі і продають в магазини.

Знайомтеся: родина Dervaes живе в 15 хвилинах від центру мегаполісу — Лос-Анджелеса. На своїй ділянці площею 370 мщороку вони отримують понад 2,721 т продуктів: 1950 кг овочів, 900 курячих і 1000 качиних яєць, 11,3 кг меду і ще більше сезонних фруктів, розповідається у відеосюжеті FoodAbundance.

Частину від цього обсягу вони залишають собі, решту (близько 90%) продають безпосередньо місцевим ресторанам, заробляючи близько $20 тис. на рік. Продукти, які не можуть виробляти самостійно, вони купують.

Як це їм вдається? У цьому немає секрету: кожен член родини працює над тим, щоб кожен квадратний метр їхньої землі виробляв якомога більше. Вони не використовують дорогі і шкідливі синтетичні хімікати, тільки природні засоби і методи, які покращують родючість і загальний стан землі для вирощування рослинної їжі.

У будинку Dervaes в основному ручні пристрої: навіть блендер не потребує електрики. А для роботи небагатьох електроприладів енергію виробляють сонячні панелі. В результаті за рахунками за електроенергію сім'я платить не більше $12 на місяць.

Вони не користуються викопним паливом: їхній автомобіль працює на основі біодизеля, отриманого з використаного кулінарного жиру, який ресторани доставляють до їхнього порогу.

Сьогодні фермери Dervaes стикаються з деякими перешкодами, в тому числі шкідниками і посухою, викликаними зміною клімату. Але вони придумують свої унікальні рішення, які допомагають їм жити унікальним способом життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...