Четвер, Лип 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Канаді створили міні-город із обертовим колесом (ВІДЕО)

Четвер, 25 червня 2020 року

Мати власний город у квартирі — сьогодні ця мрія стає реальністю: у Канаді розробили сферичний закритий город із обертовим колесом, який забезпечує оптимальне середовище для рослин. OGarden — це компактна система, в якій можна вирощувати трави і овочі круглий рік.

Фото: OGarden/facebook.com

Фото: OGarden/facebook.com

Вирощування городу у своїй квартирі ще ніколи не було такою простою справою, до того ж він дуже прикрашає оселю. У Квебеку створили інноваційний закритий город OGarden — справжню домашню городню систему. Вона дозволяє практично кожному вирощувати в місяць до 100 одиниць трав і овочів, і при цьому не потрібно багато часу на обслуговування.

За словами творців, OGarden дає можливість усім охочим самим виробляти органічну їжу. Наприклад, людям, які живуть у місті і в яких немає вільного простору у квартирі.

«Наша місія полягає в тому, щоб по-справжньому позитивно впливати на навколишнє середовище на Землі, надаючи більше самостійності кожній людині. Замість того щоб повернути людей до землі, що якщо натомість ми повернемо землю людям?» — кажуть розробники.

OGarden не виробляє шуму або неприємного запаху, він спеціально розроблений для домашнього середовища. Вологість, що виробляється рослинами, дуже низька і не впливає на мікроклімат кімнати.

Фото: OGarden/facebook.com

Фото: OGarden/facebook.com

Щоб виростити свій міні-город, потрібно посіяти насіння. Це може бути салат, базилік, броколі, капуста, цибуля або щось інше на вибір господаря. Насіння сіють не в колесо, а попередньо вирощують у невеликому пакеті ґрунту (сертифікованого органічного і біорозкладного), який знаходиться у шафі пристрою під неоновою лампою. Достатньо посіяти насіння і злегка поливати ґрунт 1—2 рази на тиждень.

Коли розсада досить виросте, її потрібно пересадити в осередки-прорізи всередині колеса. Для кращого живлення рослини в субстрат додана суміш біодеградуючого зволожувача та органічного добрива. Після цього колесо запускають, і воно починає повільно обертатися навколо центральної лампи.

Програмована лампа вмикається і вимикається в залежності від циклів рослин, забезпечуючи постійне світло для кожної рослини. Зелень слід поливати 1—2 рази на тиждень, і у вас до столу завжди будуть свіжі різноманітні овочі.

OGarden виробляють у Квебеку, але його можна замовити поштою. Пристрій легко збирається вдома.

Як кажуть розробники, OGarden екологічно безпечний: 99,4% з використовуваних ним матеріалів можна повністю переробити з низьким викидом CO2.

Фото: OGarden/facebook.com

Фото: OGarden/facebook.com

Comments   

загрузка...