• Ваші улюбленці завжди поруч: створено унікальний гаджет для тварин

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 2 серпня 2017 року

Українська компанія Petcube створила гаджет для власників домашніх тварин. Однойменний пристрій дозволяє господарям через смартфон бачити своїх улюбленців, годувати, розмовляти і грати з ними, перебуваючи навіть дуже далеко.

Ідея створення такого гаджета прийшла Олександру Нескіну — майбутньому засновникові компанії, коли він намагався придумати, як розважити свою собаку Роккі. До Олександра приєдналися його друзі — Ярослав Ажнюк та Андрій Клен — і разом восени 2012 року вони створили Petcube Inc.

Після запуску кампанії на краудфандінговій платформі Kickstarter всього за тиждень вони зібрали $100 тис., і їхній проект став найуспішнішим українським, а також найкращимкраудфаундінговим проектом для тварин на той час.

Що ж являє собою пристрій Petcube? На вигляд — це куб розміром 10 см х 10 см х 10 см. У ньому є динамік, мікрофон, камера (138°, потокове відео в форматі 1080p HD) і лазерна указка.

Інтерактивна камера під´єднується до домашньої мережі Wi-Fi і дозволяє бачити, говорити, розважати, тренувати і винагороджувати вашого вихованця, не перебуваючи поруч із ним.

Важливий елемент пристрою — відділення для корму, які вміщають до 100 ласощів. За командою господаря коробка викидає їжу на різні відстані до 2 м, перевіряючи спритність вашого вихованця.

Щоб додати в контейнер хрусткі ласощі, досить просто відкрити його кришку. Оскільки він є знімним, він легко миється вручну або в посудомийній машині (до 54 °С).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...