• Працюйте в тиші і з комфортом — українці створили шолом Helmfon

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 2 серпня 2017 року

Українське дизайн-бюро Hochu Rayu створило унікальний пристрій — шолом Helmfon, який повністю блокує офісний шум. Він допомагає зосередитися на роботі, створити свій особистий простір і не пропускає сторонніх звуків.

Helmfon — незвичайна і химерна бізнес-ідея, яка, тим не менш, може знайти свого покупця. Пристрій виглядає як шолом, який за рахунок системи активного поглинання звуку дозволяє зосередитися у відкритих робочих просторах.

Завдяки спеціальним характеристикам абсорбції цей шолом повністю відображає зовнішні звукові хвилі і таким чином робить процес роботи зручним і без зовнішнього шуму. На додаток до цього шолом Helmfon блокує шум для зовнішнього середовища. Люди, які сидять поруч із користувачем Helmfon, не чують звуків, які чує людина в шоломі Helmfon.

Ідея Helmfon — допомогти повністю зосередитися на робочому проекті, отримати якийсь особистий простір і не дозволяти офісному шуму заважати людині. Шолом також має функцію налаштування.

Зовнішній корпус виконаний зі скловолокна, всередині — тканина з м'яким поліетиленовим матеріалом. Шолом дуже легкий і не зумовлює незручності. Зовні він покритий нітрофарбою.

Helmfon оснащений системною платою, мікрофоном, динаміками, батареєю, лупою і спеціальним внутрішнім простором для телефону. Він дозволяє дивитися фільми і відео, організовувати конференції в Skype, відповідати або робити дзвінки, переглядати або редагувати фото і додавати особисті функції.

Зараз шолом знаходиться на стадії прототипу і був представлений на IT Arena — найбільшій в Україні події в області технологій. Там він отримав пару пропозицій від місцевих компаній для тестування пристрою в своїх офісах.

За матеріалами: Springwise.

Винахідники з Швеції створили «невидимий» шолом, який подібно до повітряної подушки вберігає велосипедистів від травм.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...