• У будівлях майбутнього ліфти будуть без тросів

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 1 серпня 2017 року

Німецька компанія Thyssenkrupp розробила нову технологію ліфтів, яка змінить метод будівництва висотних будівель, скоротить час на очікування ліфтів і збільшить їхню пропускну здатність на 70%.

Thyssenkrupp створила перший у світі безтросовий ліфтовий сервіс MULTI. Їхня технологія подвійного ліфта (twin elevator technology) дозволяє замінити традиційні троси ліфтів на лінійні двигуни, які можуть переміщатися вгору, вниз і горизонтально.

В одному безперервному циклі кілька кабін безпечно пересуваються вгору по одному валу і вниз по іншому.

У TWIN обидві каюти використовують одні і ті ж направляючі і посадочні двері. Кожна кабіна ліфта оснащена власним тяговим приводом, контролером, канатами, противагою і регулятором. Інтелектуальна система управління вибором пункту призначення (DSC) швидко доставляє людей до місця призначення, групуючи людей, які вирушають на один поверх. TWIN також може похвалитися перевіреною TÜV-концепцією безпеки, що задовольняє навіть найсуворіші вимоги.

У Роттервайлі, Німеччина, побудована 246-метрова вежа для випробування винаходу. Вона допоможе значно скоротити час, необхідний для будівництва хмарочосів по всьому світу. У ній буде 12 контрольних валів, які пересуваються зі швидкістю до 18 м/с, і три вали, призначені для тестування і сертифікації системи ліфтів MULTI. Будівля буде також виступати в якості найвищого оглядового майданчика Німеччини.

Перша система MULTI буде встановлена ​​на новій вежі East Side Tower OVG у Берліні. Щодня по всьому світу понад 12 мільйонів ліфтів здійснюють сім мільярдів поїздок і перевозять понад один мільярд людей. Студентське дослідження, проведене Колумбійським університетом, показало, що в офісі Нью-Йорка очікування ліфтів в цілому складає 16,6 року.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...