• Нова інтерактивна мапа збирає дані про проблеми міста — «Мапа змін»

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 31 липня 2017 року

Київські активісти із товариства «Агенти змін» створили інтерактивну мапу, на якій зібрані дані та оцінки якості доріг, будівель, озеленення, громадських просторів і паркінгів. Ця інформація допоможе розробити стратегію оновлення вулиць столиці.

Головні проблеми, із якими стикається багато міст, — це брак житла, неефективна транспортна система, погане озеленення. У столиці вирішують проблеми «крапково»: будують житлові квартали, висаджують дерева, ремонтують дороги, не завжди з огляду на зручність для пішоходів.

Щоб змінити цю ситуацію, потрібно системне дослідження і пошук причин проблем на основі реальних даних. Тільки системний підхід до проблем і прийняття рішень на основі актуальних даних може бути ефективним.

Це дозволить зробити «Мапа змін» — зручний інструмент для оцінки та зберігання міських даних, який візуалізує їх. З її допомогою можна оцінити функціональність будівель, активність фасадів і кількість дерев.

Наразі на мапі можна переглянути дані для вулиці Ярославів Вал і району навколо неї. За результатами дослідження буде розроблена стратегія відновлення популярної столичної вулиці.

Щоб мапа працювала і для інших районів, потрібно тільки додати дані. Зараз розробники працюють над тим, щоб це міг робити будь-який охочий. Поки доступна тестова версія сайту, її функціонал ще буде розширюватися. Автори проекту шукають волонтерів, які хочуть взяти участь у його розвитку.

Ще один корисний сервіс не тільки для киян, а й для всіх українців — інтерактивна мапа пунктів прийому вторсировини — «Куди здати відходи»:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...