• Створено «розумний» гаджет, який допоможе впоратися зі стресом

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 9 серпня 2017 року

Стартап із Великобританії BioSelf створив пристрій, який допоможе багатьом людям справлятися зі стресом. Девайс Sensate кріпиться на грудях і працює разом зі смартфоном, а в разі появи ознак стресу відтворює розслаблюючу музику через навушники.

Ми звикли до фітнес-трекера, нагрудних ременів і «розумних» годинників, які контролюють наше серце під час вправ. Але відстеження серцевого ритму в повсякденних ситуаціях, як і раніше, є відносно нереалізованої концепцією.

Саме за цю ідею і вхопився стартап BioSelf і створив портативний пристрій Sensate. Він утримується на грудях за допомогою ременя і працює зі смартфонами і відповідним додатком. Sensate вимірює і реагує на такі показники стресу, як частота серцевих скорочень, дихання, постава, температура і настрій. Коли ці фактори розпізнаються, Sensate відтворює через навушники заспокійливу музику.

Як кажуть розробники девайса, Sensate допомагає розслабитися швидше, ніж традиційні методи релаксації.

Sensate об'єднує електростимуляцію блукаючого нерва, також відому як VNS-терапія, і Brainwave Synchronisation для управління мозковою діяльністю. Все це методи, які допомагають вийти зі стресового стану.

Біометричні дані, зібрані Sensate, можна переглянути в додатку, який адаптує низькочастотні звукові хвилі, які випромінює до грудей користувача. Sensate реагує на безпосередні потреби людини у знятті стресу.

Як натякає Stefan Chmelik, генеральний директор стартапу, проблема з більшістю основних пристроїв-показників серцевого ритму в тому, що вони дають інформацію, але багато людей не завжди знають, як реагувати на неї, щоб поліпшити своє здоров'я.

Sensate намагається встановити зворотній зв'язок у реальному часі, що спонукає користувачів управляти стресовими ситуаціями.

«Я щиро вірю, що якщо безліч людей навчиться контролювати свої стресові стани, світ стане кращим: буде менше люті, буде більше співчуття», — додає Stefan Chmelik. Він сподівається, що Sensate зможе стати частиною повсякденного життя більшості людей.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...