• Пориньте у підводне життя не виходячи з поїзда — Eurostar Odyssey

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 3 серпня 2017 року

Пасажири швидкісного залізничного сполучення Eurostar можуть зануритися у світ океану під час перетину Англійського Каналу не виходячи з поїзда. Захоплююча пригода Eurostar Odyssey стала можливою завдяки гарнітурам віртуальної реальності.

Eurostar — високошвидкісне залізничне сполучення, що зв'язує Лондон з пунктами призначення у Франції і Бельгії. Компанія розробила особливі гарнітури, які з'єднуються через розважальну систему на борту з персональними пристроями Apple або Android, що робить подорож захоплюючою і цікавою.

Коли поїзд входить у тунель під Англійським Каналом, мандрівники надягають головні гарнітури і споглядають, як дах віртуального поїзда перетворюється на скляну стелю, відкриваючи перед ними підводний світ морських істот, затонулих скарбів і таємничих морських пейзажів.

Віртуальна подорож орієнтована на двох віртуальних підводних дослідників, які розповідають розважальні історії про піратів і русалок.

Нік Мерсер, комерційний директор Eurostar, говорить: «Мандрівники завжди запитують, чи зможуть вони побачити рибу, подорожуючи по тунелю в каналі, і ми дуже раді, що це стало можливим, оскільки наша туристична компанія першою дасть своїм клієнтам вражаючий 3D-досвід».

Eurostar сподівається, що гарнітури будуть заохочувати родини віддавати перевагу поїзду перед літаком.

Eurostar Odyssey буде доступний у сполученнях між Лондоном і Парижем, Ліллем, Брюсселем, Ліоном і півднем Франції.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...