• Свій будинок за 10 хвилин: створено будинок-гармошку

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 серпня 2017 року

Компанія Ten ​​Fold Engineering зі Сполученого Королівства створила готову для використання пересувну будівлю, яке нагадує гармошку: вона самостійно розгортається всього за 10 хвилин і так само просто складається. Її зручно брати з собою або перевозити в авто.

Будинок Ten Fold Engineering спроектував британський архітектор, засновник і генеральний директор Ten Fold Девід Мартін (David Martin). Його побудовано з використанням низькотехнологічного збалансованого складного монтажу. Будинок у розгорненому вигляді приблизно у 3 рази більший у порівнянні з його розміром на момент доставки.

Будинки можна покласти один на один, а після доставки розгорнути на будь-який твердій поверхні, навіть на похилому або нерівному ґрунті без фундаменту.

Модульний будинок являє собою структуру площею 64 мвільного простору і 20 мдля зберігання меблів або іншого обладнання. Будинок можна доставити стандартною вантажівкою практично на будь-яку ділянку. Все готове для використання, і єдиним необхідним інструментом є ручна дрель на батареї.

Внутрішні стіни можна пересувати і встановлювати так, як це зручно. Таким чином, будинок є дуже адаптованим. Ten Fold Engineering можна використовувати як в якості особистого житла, так і для інших функцій — офісу, клініки, магазину, виставки, кафе і т.п.

Коли прийшов час переїхати, будинок складається і вже готовий для транспортування на наступне місце. Для генерації енергії в цих будівлях Ten Fold також розробляє сонячні панелі, що розгортаються.

Ten Fold співпрацює з G3 Festivals і може надати мобільний 40-кімнатний розсувний готель — з ванними кімнатами, ліжками і меблями.

Будинки Ten Fold Engineering будуть особливо цікаві для гірничовидобувних компаній, які потребують віддаленого житла, кінокомпаній, які знімають у віддалених місцях і мовних компаній, які зацікавлені у використанні цих будівель у якості мобільних телевізійних мереж.

Вартість будинку Ten Fold Engineering — від $129 тис.

За матеріалами: Springwise.

Найкомпактніший будинок Kasita спроектував Джефф Вілсон, також відомий як професор Дампстер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...