• Юридичні послуги від професійних спеціалістів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 18 вересня 2016 року

ⓅУспішний розвиток власного бізнесу досить часто потребує кваліфікованої юридичної допомоги. «Західна Консалтингова Група» спеціалізується на проведенні у Львові юридичних консультацій для підприємців.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте індивідуальні поради на умовах абсолютної конфіденційності. На ваше замовлення юристи підготують правові рекомендації, складуть та проаналізують договори, позови та інші правові документи.

Крім цього наша компанія спеціалізується на юридичному супроводі під час здійснення угод, а також проводить підтримку у формі консультації, в тому числі і в форматі абонентського обслуговування. За бажанням клієнта ми надаємо юридичні послуги по захисту підприємницької діяльності.

Якщо виникне необхідність, наші провідні фахівці виконають юридичний експрес-аудит вашого бізнесу. Ця послуга містить цілий комплекс превентивних заходів, які мають запобігти виникненню непередбачуваних та малоприємних ситуації в юридичній площині. ZKG — відомий експерт по складанню достовірних правових прогнозів, які в перспективі допоможуть замовнику уникнути несвідомого порушення кордонів так званого юридичного поля.

Після закінчення експрес-перевірки замовник отримує звіт про реальний рівень правової безпеки у власному бізнесі. Ця інформація допоможе власнику вчасно скорегувати необхідні документи х буквою закону або довірити цю справу нашим юристам на умовах аутсорсингу.

Однією із професійних послуг нашої компанії також являється Due Diligence — замовляючи нам проведення юридичної експертизи того чи іншого підприємства, ви отримаєте об’єктивну оцінку інвестиційної привабливості цього різновиду бізнесу від незалежних експертів.

Наші спеціалісті проведуть ретельне вивчення реального стану справ на підприємстві, включаючи наявність судових позовів, фінансових чи податкових перевірок, а також оцінять справжню вартість активів. Експертна довідка допоможе уникнути інвестиційних ризиків ще напередодні підписання договору про придбання підприємства чи інвестування коштів у його розвиток.

«Західна Консалтингова Група» допоможе професійно скласти всі необхідні папери для оформлення правових актів в органах державної юстиції і надасть кваліфіковану допомогу під час проведення юридичних трансформацій.

Довіряючи нам інформацію, ви можете бути впевнені в її конфіденційності.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...