• «Розумна» наклейка для тіла підказує, що час випити води

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 16 серпня 2017 року

Стартап із Сан-Франциско створив «розумну» наклейку для тіла Eco Smart Patch. Вона аналізує піт і оцінює рівень глюкози і зневоднення, підказує, коли потрібно випити води, і каже про інші зміни здоров'я спортсменів.

Багато спортсменів використовують різні смарт-пристосування, які оцінюють ефективність їхніх тренувань і стан здоров'я. Наприклад, монітор для відстеження частоти серцевих скорочень або крокомір, який допомагає підрахувати кроки, і пристрій для вимірювання рівня зневоднення.

Але ці види девайсів не можуть сказати про те, як тіло реагує на стрес, і не дають показників фізичної форми. Для цього потрібні набагато більш точні дані, такі як зміна рівнів молочної кислоти та електроліту з плином часу.

Такий пристрій створили розробники з Kenzen. Біосенсор називається Eco Smart Patch, розповідає Springwise. Це чутливий переносний датчик, який оцінює склад поту і дає прогностичний аналіз фізичної форми і здоров'я людини.

Біосенсор можна носити постійно, 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Для нього достатньо однієї краплі поту, за якою він визначає рівень зневоднення, баланс електроліту, спалювання калорій, рівні молочної кислоти й електроліту.

Датчики кріпляться на грудній клітці або черевній порожнині і з'єднуються через Bluetooth з додатком на телефоні. Коли стан здоров'я спортсмена наближається до критичної точки, датчик відправляє попередження на смартфон.

Це допоможе швидше відновитися, не допустити низьких рівнів гідратації і уникнути травм.

На додаток до розробки датчика Kenzen також створив технологію, яка буде аналізувати дані з урахуванням факторів навколишнього середовища, таких як температура і вологість. Це дозволить знати не тільки про те, коли потрібно випити води, а й яка вода потрібна організму, щоб компенсувати заміну втрачених електролітів.

Наразі Kenzen завершує розробку продукту і прототипів для випробувань. На даний момент увага компанії зосереджена на професійних спортсменах, і вони співпрацюють з футбольною командою San Francisco 49ers, які надають фінансування, а також використовують пристрій для навчання гравців.

Проте у майбутньому технологія може розширитися до загального простору для wellness-терапії і, можливо, навіть розвинутися до такого ступеня, щоб використовуватися для попередження людей про те, коли ми піддаємося ризику травми або хвороби.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...