• Незабаром з'явиться перший смартфон із датчиком забруднення повітря

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 10 серпня 2017 року

Китайська компанія AGM створила перший смартфон із датчиком забруднення повітря. Випуск телефону AGM X2 очікується вже цього місяця.

AGM X2 — це новий надійний смартфон із масивною батареєю потужністю 10 тис мА·год. Як основний елемент телефону, батарея підтримує його роботу протягом багатьох годин на одній зарядці і при цьому має кілька інших цікавих характеристик та функцій, через що пристрій буде мати досить високу ціну і поставлятися в двох варіантах. Але оскільки телефон ще не був офіційно анонсований, про це поки можна тільки здогадуватися.

Його оперативна пам'ять становить 8 ГБ, а вбудована — 256 ГБ. У телефоні є подвійна 12-мегапіксельна камера, повідомляє Scienews.

За рахунок модульної конструкції є можливість додавання елементів за допомогою штифтів pogo на задній панелі телефону.

Але найцікавіша і дуже корисна функція нового мобільного телефону AGM X2 — його здатність виявляти летючі органічні сполуки (ЛОС). Це означає, що він зможе визначати якість повітря в середовищі користувача в реальному часі.

Забрудненість повітря, від якої помирають тисячі людей в усьому світі, в тому числі і в Україні, є сумним наслідком індустріального розвитку країн.

Відстежити зміни в складі повітря можна за допомогою додатків. Наприклад, інфомережі EcoCitizens, які створили студенти з Вінниці. Або Ecoinfo — сервіс громадського контролю над екологічною ситуацією в місті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...