• Німецький стартап Lookaround запустив туристичний гід — 360-градусні відеоролики

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Понеділок, 21 серпня 2017 року

Німецький стартап Lookaround запустив туристичний гід у вигляді додатку, у якому наведені 360-градусні відеоролики з кращими туристичними визначними пам'ятками. Lookaround допоможе туристам спланувати свої поїздки і знайти цікаві місця для відпочинку.

Віртуальна реальність змінює наш погляд на світ. Нещодавній винахід — VR-навушники, які ваблять покупців у ті місця, які ті планують відвідати. У подорожах від компанії Eurostar створено цілий віртуальний підводний світ. Ці приклади ілюструють потенціал використання VR у туристичній індустрії.

Німецький стартап Lookaround пропонує віртуальні подорожі завдяки панорамним відеороликам з актуальними рекомендаціями та інформацією.

На відміну від традиційних мобільних путівників, які приховані за рекламними оголошеннями, путівник Lookaround дозволяє користувачам замовляти перегляди музеїв, турів і атракціонів через 360-градусні відеоролики. Це дає користувачам можливість слідувати за місцевими жителями під час пошуку цікавих недорогих ресторанів, місць відпочинку та визначних пам'яток, а також заходів, орієнтованих на специфічний смак користувачів.

Використання 360-градусного панорамного контенту в якості путівників особливо стане у пригоді тим, хто не може вирішити, куди поїхати у відпустку. Lookaround націлений також і на інші функції, такі як адаптовані до області видимості заголовки та надання контекстної інформації, яка залежить від того, де користувачі дивляться 360-градусне відео.

Цей сервіс допоможе мандрівникам почуватися впевненими у своєму виборі, і дасть можливість планувати маршрут заздалегідь.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...