• У MIT створили найдешевший 3D-принтер для металу

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 17 серпня 2017 року

Чотири професора з MIT запустили стартап Desktop Metal для 3D-друку металевих виробів. На сьогоднішній день їхній 3D-принтер є найефективнішим серед аналогів: його швидкість друку в 100 разів вища, а вартість в 10 разів нижча.

Desktop Metal почав свою роботу ще у 2013 році. Попри те, що це не перша компанія, яка вивела на ринок металевий тривимірний друк, цей принтер, ймовірно, найефективніший.

Пристрій може друкувати об'єкти у 100 раз швидше за своїх конкурентів, цей принтер простіше і безпечніше використовувати. Гарна новина для тих клієнтів, які використовують Studio, але ще більш корисна для тих, хто планує використовувати Production, призначену для переведення технології у виробництво.

Швидкість стала основним «вузьким місцем» в області інтеграції 3D-друку для виробництва металевих та інших виробів. Хоча виробнича система не збирається замінювати широкомасштабне виробництво найближчим часом, але завдяки 3D-принтеру від Desktop Metal можна друкувати сотні кубічних дюймів металу на годину, тобто мільйони частин на рік для будь-якої машини. І для цього не потрібні ніякі інструменти.

«Ви можете створювати невеликі тиражі виробництва і без витрат на інструменти. Ви можете змінити свій дизайн і швидко його переробити. Можна створювати фігури, які ви не могли б зробити раніше, також можна працювати зі сплавами, які надзвичайно важкі і з дуже екстремальними властивостями», — кажуть творці принтера Desktop Metal.

Один з інвесторів стартапу, Milwaukee Tool, експериментує з Desktop Metal, щоб створити невеликі шестерні для різних електроінструментів.

Одна з версій 3D-друкарської системи Desktop Metal продається за $120 тис. і призначена для використання інженерами-механіками для прототипування і друку невеликої кількості деталей в корпоративних офісах, але не на заводах. Desktop Metal також продає досконалішу версію своєї 3D-системи друку, яка може коштувати близько $500 тис. і використовуватися на заводах для масового виробництва металевих деталей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...