• Слухайте веб-сторінки за допомогою Internet Phone

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 16 серпня 2017 року

Студенти з Данії створили телефон, який читає вміст веб-сторінок. Користувачеві досить лише назвати IP-адресу веб-сторінки, і Internet Phone буде читати контент, який є на цьому сайті.

Перепрофілювання старих предметів, що відображають сучасний цифровий спосіб, — це інноваційний метод використання речей сьогодні.

Незвичайна бізнес-ідея зі створення Internet Phone виникла у студентів із Copenhagen Institute of Interaction Design. Інтернет-телефон дозволяє користувачам дізнаватися інформацію з веб-сторінок без використання екрану, розповідає Springwise.

Для цього людина знаходить IP-адресу веб-сайту, до якого хоче отримати доступ, у спеціальному кібер-довіднику, також створеному студентами. Потім вона набирає IP-адресу з 12 знаків, використовуючи ностальгічний інтерфейс модернізованого дискового телефону, і чекає, коли в приймачі буде голосно прочитано вміст сайту.

Користувачі, зацікавлені в різних форматах інтернет-телефону, можуть вибрати один із чотирьох різних видів режиму читання — article, developer, incognito і history. Останній зчитує контент з останніх п'яти відвіданих веб-сторінок; incognito працює подібно до браузера, який не зберігає історію переглядів; developer читає HTML-код сайту; article читає статті з веб-сайту наче людина, акцентуючи увагу на ключових пропозиціях та фразах і опускаючи несуттєві формулювання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...