• Чому KICKICO стане лідером до 2020 р в ніші краудфандінга?

 • Денис Краснокуцький | Велика Епоха
  П'ятниця, 11 серпня 2017 року

  

 

Пишемо для тих, хто шукає інвестиції для своїх проектів

Всім привіт! Ви помітили, як швидко летить час? Особисто ми на собі це відчули. Зараз робимо 100500 справ через те, що час знову вносить свої зміни, і ці зміни називаються ICO.

Хто ще не знає, ми плануємо відкриття рубрики для допомоги створення «ЕКОСТАРТАПІВ».

Будемо запрошувати менторів, щоб розвіяти ваші міфи про запуск стартапа і для того, щоб насамкінець було сформоване чітке розуміння:

 • Що потрібно зробити?
 • Як зробити?
 • Для чого і коли зробити?
 • Хто відповідальний за завдання?

Але без занурення в тему ICO зараз говорити про краудфандінг для нас непрофесійно. Тому запуск рубрики переноситься на вересень. Потрібно добре вникнути в тему і провести пару ICO, щоб отримати практичні кейси. Тому що «лити воду» в нашій рубриці ми не будемо.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ ПЕРШИМИ ЩОБ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО КОНТЕНТУ ПРО СТАРТАП

 

Сьогодні ICO здатний спричиняти занадто швидкі зміни у краудфандінгу, тому навіть якщо у вас немає жаги до грошей, ви будете їх мати, запустивши свій ICO.

Величезна кількість людей цікавиться технологіями блокчейн, які вимагають змін в глобальному масштабі. Комунікація між ними відбувається через ICO. Технології блокчейн вже безповоротно внесли ці зміни в наше життя.

Отже, що таке ICO?

Олександр Іванов, генеральний директор і засновник Waves, дав своє визначення ICO.

ICO — це механізм залучення фінансування, за умовами якого майбутня криптовалюта, токени на платформі Waves, продається за нинішні, ліквідні криптовалюти, такі як Bitcoin, Waves і Ethereum. Вам перераховують біткоіни або іншу валюту, а ви натомість — свій токен.

Відома річ, випускати токени ви можете не тільки на платформі Waves, а й на таких платформах як KICKICO та ін.

Про новини для рубрики «ЕКОСТАРТАПИ» або Робимо велике ще більш великим

Хтось скаже, що це пафосний заголовок, але, на нашу суб'єктивну думку, ми не даремно назвали статтю «Чому KICKICO стане лідером до 2020 р. в ніші краудфандінгу?»

KICKICO — це платформа для збору коштів на різні проекти, в тому числі і в сфері бізнесу, яка дозволяє запускати найрізноманітніші кампанії збору коштів — ICO, preICO, краудфандінгові та краудінвестінгові кампанії. На першій стадії запуску платформи вкладення приймаються у криптовалютах BTC і ETH.

 

ICO, або Initial Coin Offering (попереднє розміщення токенів) — це механізм залучення коштів, за умовами якого майбутня криптовалюта продається за нинішні, ліквідні віртуальні гроші. Ви перераховуєте ICO біткоіни чи ефіри, а на заміну отримуєте токени нового проекту. Це ще одна реалізація моделі краудфандінгу, коли учасники фінансують розвиток компанії зараз, щоб отримати від неї якісь блага в майбутньому.

PreICO — етап, попередній до ICO (основного етапу збору коштів для проекту). PreICO проводиться з метою протестувати попит на проект, а також отримати підтримку спільноти та розширити бюджет для маркетингу перед основними ICO. Не кожен проект проводить preICO.

Різниця між KICKICO та іншими платформами полягає і в тому, що платежі можуть прийматися де завгодно, де є Інтернет. В зв'язку з цим KICKICO доступний для жителів будь-яких країн, включаючи країни Азії.

Створити кампанію може будь-хто з бажаючих і для цього не потрібні спеціальні технічні знання: досить створити текстовий опис, оформити сторінку кампанії та задати її параметри. Якщо користувачеві потрібна своя криптовалюта або інші токени, він може створити її в потрібній кількості прямо на платформі за допомогою простого та зрозумілого інтерфейсу, всього за декілька етапів. Далі користувач може створити систему знижок та нагород, а також, вказати, що і скільки при покупці отримує бекер. Після затвердження модераторами, кампанія може бути запущена автором у будь-який зручний для нього час.

FAQ по KICKICO

У наших планах стоїть завдання рекомендувати аудиторії з «ЕКОСТАРТАПІВ» збирати гроші на ICO на платформі KICKICO.

Звичайно, за умови, що ви будете розробляти технології на блокчейн із застосуванням смарт-контрактів Ethereum.

Ми подзвонили в компанію KICKICO і зв'язалися з Михайлом Сергєєвим (відповідальний за комунікації), задавши питання, які нашим читачам будуть цікаві як потенційним інвесторам.

1. Розкажіть коротко про проект: його суть, чому вирішили реалізовувати саме цей проект?


Проект KICKICO — це вирішення багатьох проблем, які зараз є на ринку ICO і краудфандінга. Через недостатню і не пророблену регулятивну базу багато проектів, зібравши гроші, зникає без будь-яких наслідків. Багато провалюється на preICO через недостатнє опрацювання проектів, ідеї без бази, а найчастіше — через брак бюджету на маркетинг і розробку. Віддаючи від 20 до 40% від своїх зборів, у авторів часто виявляється недостатньо коштів для того, щоб реалізувати свій проект і виконати обіцянки, які вони дали тим, хто їх підтримав.

Наш проект KICKICO — це вирішення проблеми. Це майданчик для автоматизованого проведення ICO, preICO, краудфандінгових і краудінвестінгових проектів. Подібних майданчиків з настільки гнучким і широким функціоналом поки ще не представлено на ринку. Наша основна перевага в універсальності і відсутності посередників.


2. Яка місткість ринку (млрд доларів) і який потенціал зростання?

На сьогоднішній день капіталізація ринку криптовалют за Coin Market Cap складає близько  $100,500,684,299. Виросла в 2 рази за півроку. Цей ріст буде тривати ще кілька років, з огляду на тенденції на ринку.

На сьогоднішній день грошей у всій економіці близько 200 трильйонів доларів. Капіталізація криптовалютного ринку — всього 100 мільярдів доларів. Якщо 1% від загальної економіки перетече в криптоекономіку, то ми побачимо двадцятикратне зростання ринку криптовалют. А це обов'язково станеться.

Ринок «традиційного» краудфандінга пережив свій зліт. Падає частка успішно завершених проектів. У 2016 році досягли поставленої мети більше 18 800 проектів, у 2015 році цей показник склав понад 22 000. Частка успішних проектів у 2012—2014 рр. у середньому на майданчику KickStarter становила 40—45%. Сьогодні в окремих категоріях проектів відсоток успішних наближається до 20%. Статистика виглядає трохи краще, якщо подивитися дані лише по кампаніям із запитуваним об'ємом фінансування менше ніж $10 000 (а їх 68,5% від загального числа серед успішних, якщо взяти офіційну статистику Kickstarter). Але якщо краще виглядає їх статистика, то дані по великих проектах виглядають ще гірше на загальному тлі. Тобто, показники «дорослих» кампаній поліпшуються за рахунок дрібних. А ось на ринку ICO спостерігається зараз колосальне зростання. Завжди складно передбачити, що буде далі — особливо в такій швидкозростаючій і мінливій ​​сфері, як ICO. У біржовому обороті знаходиться понад 800 криптовалют, що вказує на факт щоденного здійснення ICO. До цієї кількості криптовалют потрібно додати ті з них, які вже розміщуються, але ще не вийшли на біржові майданчики.

3. Чим обгрунтований блокчейн, в чому проявляється децентралізація і/або навіщо потрібна децентралізація в вашому проекті (простіше кажучи, чи потрібна вона настільки, що без неї не обійтися)?

Для обслуговування транзакцій збору коштів використовується блокчейн Ethereum з його смарт-контрактом. На сьогодні це найзручніший та надійніший спосіб для збору коштів для проектів. Автори можуть перебувати в будь-якій точці планети — у платформи немає вимог до громадянства за винятком однієї: проведення кампанії не повинно суперечити законодавству тієї юрисдикції, громадянином якої є автор. Платежі можуть прийматися звідки завгодно, де є інтернет. KICKICO доступна жителям будь-яких країн, включаючи країни Азії.

Наша мета полягає у створенні децентралізованої самодостатньої спільноти, де користувачі зможуть вирішувати поставлені завдання без залучення традиційних централізованих структур і підтримувати один одного. Створення доступного, прозорого і демократичного майданчика. Саме для цього ми вибрали блокчейн і криптовалюти. Це дозволяє позбутися від бюрократії, від посередників і ризиків, які з цим пов'язані. У нас немає бар'єрів між країнами і людьми, ми позбавляємо своїх користувачів від обмежень, нав'язаних застарілими, закостенілими законодавчими системами. Саме тому в нашому проекті блокчейн — це необхідність.

4. Чим обумовлена ​​криптовалюта/токени у вашому проекті (навіщо вони потрібні?)

KickCoin — це криптовалюта, яку отримуватимуть користувачі, які будуть підтримувати кампанії, що успішно завершили збори на платформі. Це «кров» для нашої економічної системи KICKONOMY. Автори платять не більше 8% від зборів, вся ця комісія йде на підтримку інвесторам — надлишку валюти в системі не буде.

KICKONOMY — це мережа проектів, пов'язаних єдиною спільною валютою. Мережа буде створена спочатку нами самими, потім буде залучатися все більше сторонніх проектів, що використовують KickCoin. Все починається з ключового проекту — платформи KICKICO.COM. Потім він буде підтриманий авторами, які вже розмістили проекти на нашому майданчику: DAO Poker (покер з грою на криптовалюту), THE COLONY (космічний сурвайвл), Magisters of Magic (тактико-економічна ММО-стратегія), Star Lord (економічна стратегія в олдскульно-хардкорному стилі) та іншими. Кожен проект, що входить у екосистему KICKONOMY, буде підвищувати попит на KickCoin, так як за них можна буде купувати особливі, унікальні товари або товари за особливо вигідними цінами. Чим більше буде різних проектів, які приймають KickCoin, тим вищою буде ліквідність нашої криптовалюти. Чим більше проектів, тим більше забезпечення для KickCoin і стабільніше його положення на біржах і маркетах.

5. Що отримують власники криптовалюти (право голосу, дивіденди від доходу компанії, можливість здійснювати операції всередині проекту або просто можуть бути використані як засіб спекуляції)?

Наші токени — KickCoin — не акції і не товари. Є два варіанти заробітку на KC: швидкий і довгий. Швидкий варіант — це варіант ICO-гравців, які купують криптовалюти за мінімальною ціною і по можливості з максимальною вигодою, а потім продають на біржах, як тільки криптовалюта починає там торгуватися, і можуть помножити свої кошти доходу в кілька разів. Є довгий варіант, коли покупець KickCoins не поспішає і вкладає кошти на тривалий термін, але для значно більшої вигоди. Відповідно до нашої економічної моделі і аналізу тенденцій розвитку ринку краудфандінгу і ICO ми можемо припускати, що «швидкий варіант» може принести зростання прибутку у два рази (до х5 за позитивного прогнозу). Тривалість «довгого варіанту» залежить від того, як швидко проекти приєднаються до екосистеми KICKONOMY, учасники якої будуть приймати KickCoin до оплати. Учасники KICKONOMY отримують бонуси від платформи, такі як «особливе розміщення», додаткові віджети на сайті, підтримку від платформи і можливість створювати ексклюзивні товари і послуги для користувачів після проведення збору коштів.

6. Розкажіть про команду: хто вони, який мають досвід, чи є досвід взагалі у сфері, яку ви представляєте на ICO.

Розвиток платформи неможливий без наявності талановитих людей. Ми залучаємо досвідчених інвесторів, лідерів блокчейн-спільноти, фахівців UX, розробників, представників служби підтримки та інших для роботи на платформі. З їхньою допомогою ми побудуємо сильний HR-бренд на блокчейн-ринку. Ми точно знаємо, які кроки нам потрібно пройти, щоб стати всесвітньою платформою для краудфандінгу. Засновник і CEO — Анти Данилевський, краудфандінг-євангеліст з 2011 року. Брав участь як євангеліст у зародженні краудфандігу в Росії, а також у розвитку платформ Planeta.ru і Boomstarter. Засновник найбільшої краудфандінг-спільноти у Східній Європі, автор краудфандінг-кампаній на Kickstarter і Indiegogo. Публікується в Forbes, Rusbase, DTF, CoinTelegraph та інших. Ми раді, що в команді KICKICO є візіонер з експертним розумінням слабких сторін централізованого підходу до колективної підтримки проектів.

Олександр Петров, співзасновник. 22 роки в підприємництві. З нуля створював проекти у сфері оптової та роздрібної торгівлі, запустив понад 10 онлайн-стартапів із багатомільйонними оборотами у сферах e-commerce, IT і gaming. Олександр інвестував у KICKICO у 2015 році. Активно займається роботою над залученням додаткових інвестицій, розвитком команди і бізнес-моделі проекту.

Андрій Перепелиця, співзасновник, CTO & Солідіті розробник. 12 років у ІТ-індустрії. Вибудовував інфраструктурні IT-проекти з високим навантаженням, тисячами призначених для користувача запитів. Спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів. У команді KICKICO відповідає за архітектуру проекту, інтеграцію з blockchain, солідіті.

Детальніше про нашу команду можна прочитати на нашому сайті.

7. Чи є впливові адвайзери (радники) з блокчейн/бізнес-індустрії? Якщо так, то чи є публічне згадування вашого проекту або членів команди радниками? Дайте посилання!

Роель Вольферт, Нідерланди. Засновник Qoin, CEO. Брав участь у роботі над ключовими ініціативами індустрії: SEPA, CLS, Contactless. Допомагає вибудовувати бізнес-модель KICKICO.

Скотт Морріс, США. CEO і творець Ithacash. Експерт з валютних систем і підприємець. Ознайомитися з візіонерством Скотта Морріса можна на TEDx: Putting People and Planet Before Paper Wealth on youtube.

Едгар Камперс, Нідерланди. Фінансовий директор у Qoin. У його компетенції входить легалізація валютних ринків, фандрейзинг, моніторинг та фінансова аналітика.

Антон Герасимов — адвізор у сфері блокчейн. Працював у компанії STMicroelectronics.

Юрій Миколишин. Працював CMO в Intel. Консультант KICKICO в області розробки ПО і кібербезпеки.

Jonathan Millet, Великобританія. CEO News BTC, інвестор Bitcoin. Один з євангелістів блокчейн-ринку. Інвестор в Altcoin. Спеціалізується на маркетингових комунікаціях у блокчейн-співтоваристві.

Джахананд Сагар, Індія. Технічний директор News BTC. Допомагає KICKICO у міжнародній експансії та створенні продукту, що має попит на різних ринках.

Володимир Остапенко. CTO проекту Fasten. Консультант з бекенду.

8. Як будуть розподілятися кошти у проекті після проведення ICO?

Попередня розбивка зібраних коштів виглядає наступним чином:

8% виділено на діяльність компанії, наймання нових співробітників і витрати під час розробки;

10% — оплата PR-послуг, здійснених на preICO, ICO і Release стадіях;

7% — повернення інвестицій, вкладених інвесторами в компанію на етапі сід;

43% на маркетинг і піар платформи і окремих проектів, які розмістилися на нашій платформі. Це необхідно як для успішності вже існуючих кампаній, так і для залучення нових.

20% на формування інфраструктури для розвитку ринку краудфандінгу 2.0 співтовариства бекерів;

5% на юридичні витрати та інші бюрократичні витрати;

5% — повернення позикових коштів, використаних при створенні платформи;

3% — премії засновникам і співробітникам платформи.

9. Яку проблему на ринку ви вирішуєте? Чим відрізняєтеся від конкурентів, і чи є вони взагалі?

Жодна інша платформа не може зараз похвалитися такою зручністю для користувачів і свободою вибору. Кікстартер — морально застаріла класика, можна перерахувати й інші проекти, які популярні у США та інших країнах, але у них усіх один недолік — недостатня інтеграція краудфандінгу із блокчейном і криптовалютами. Наш проект вирішує кілька проблем: ми надаємо авторам кампаній безпроблемний вихід на ринок, знижуємо вартість проведення їх кампаній, а для інвесторів ми знижуємо ризики за допомогою наших KickCoins і модерації; у всіх, хто розміщується на нашому майданчику, буде «рейтинг довіри», і ми проводимо аналіз проектів. На платформі заборонені кампанії, що несуть репутаційні ризики або можуть завдати шкоди здоров'ю або репутації інших людей. І, головне, ми вирішуємо проблему посередництва і «сірих» схем між проектами й інвесторами.

10. Скільки буде токенів (монет) у вас на ICO і як буде відбуватися розподіл? Чи буде додаткова емісія токенів?

Стартова емісія KickCoins обмежена 800 000 000 KC під час preICO і ICO-кампаній. Непродані КC, які були емітовані для продажу під час preICO і ICO і які не будуть розпродані під час кампаній, будуть заморожені на смарт-контракті без можливості їх подальшого виведення або використання, тобто фактично будуть знищені.

Бонусна емісія

Усі власники КС у перші два роки будуть отримувати щомісячний бонус, що нараховується на поточну кількість КС на їхніх гаманцях (графік нарахування надано нижче). Таким чином, продавати КС відразу після появи їх на біржах багатьом буде нецікаво: адже через два роки кількість КС на рахунках тих, хто не продав їх відразу після ICO, зросте практично у три рази, а тих, хто купив КС відразу після ICO — у два рази. Ми вводимо цю систему задля того, щоб поки ми формуємо Кікономіку і розвиваємо мережу КС проектів, вже на старті на ринку був би попит на КС, щоб вони були ліквідні і вартість їх зростала поступово, у міру того, як будуть з'являтися все нові і нові компанії. Через два роки у Кікономіці братиме участь достатньо компаній, щоб попит на КС, створений за рахунок капіталізації, був замінений попитом на КС у мережі таких проектів. Бонусний відсоток отримують усі власники КС, навіть ті, хто купив їх на біржах, — саме тому ми вважаємо, що попит на КС буде постійним і достатнім і вартість КС буде зростати: КС, що надходять на біржі будуть викуплені тими, хто інвестує в криптовалюти на тривалі дистанції.

Бонуси нараховуються смарт-контрактом в автоматичному режимі.

Розклад нарахування бонусів

У цій таблиці підрахована загальна кількість KickCoins, яке буде на руках у покупців. Однак ці правила нарахування ті ж і для кожного окремо взятого покупця KickCoins: досить замість 800 000 000 підставити ваше власне значення.

Дата

Емісія

Бонус, %

Бонус, КС

31 жовтня 2017

800 000 000

5,00%

40 000 000

30 листопада 2017

840 000 000

2,00%

16 800 000

31 грудня 2017

856 800 000

1,00%

8 568 000

31 січня 2018

865 368 000

2,00%

17 307 360

28 лютого 2018

882 675 360

5,00%

44 133 768

31 березня 2018

926 809 128

10,00%

92 680 913

30 квітня 2018

1 019 490 041

5,00%

50 974 502

31 травня 2018

1 070 464 543

4,00%

42 818 582

30 червня 2018

1 113 283 125

3,00%

33 398 494

31 липня 2018

1 146 681 618

4,00%

45 867 265

31 серпня 2018

1 192 548 883

5,00%

59 627 444

30 вересня 2018

1 252 176 327

10,00%

125 217 633

31 жовтня 2018

1 377 393 960

5,00%

68 869 698

30 листопада 2018

1 446 263 658

4,00%

57 850 546

31 грудня 2018

1 504 114 204

3,00%

45 123 426

31 січня 2019

1 549 237 630

4,00%

61 969 505

28 лютого 2019

1 611 207 136

5,00%

80 560 357

31 березня 2019

1 691 767 492

10,00%

169 176 749

30 квітня 2019

1 860 944 242

5,00%

93 047 212

31 травня 2019

1 953 991 454

4,00%

78 159 658

30 червня 2019

2 032 151 112

3,00%

60 964 533

31 липня 2019

2 093 115 645

2,00%

41 862 313

31 серпня 2019

2 134 977 958

1,00%

21 349 780

30 вересня 2019

2 156 327 738

1,00%

21 563 277

Загальна емісія:

2 177 891 015

Для наочності, ми візуалізували цю таблицю у вигляді графіка. Синім кольором показується, що буде з KickCoins, якщо покупець вирішить не продавати їх відразу після ICO, а тримати до кінця всього терміну бонусної емісії.

11. Чи є у вас підтримка спільноти? Наскільки розвинені соц. мережі (ВК, ФБ, Ютуб, телеграм, Слак, Твіттер)? Чи є гілка на Bitcointalk, скільки там сторінок обговорення і як давно створена?

У нас є спільноти в Facebook, Twitter, Telegram Official (eng), Telegram Official (rus), Telegram KickICO Bounty Channel, SLACK Channel. Блог на Medium.

Гілка обговорень на BitcoinTalk у нас, звичайно ж, є. Створена вона недавно, 27.07.2017, але там уже 4 сторінки обговорення.

12. Яка відвідуваність сайту і звідки трафік?

12. Яка відвідуваність сайту і звідки трафік?

Поки ми не можемо похвалитися 80 000 000 відвідувань, але це природно. Ми тільки почали наш шлях і активно проводимо маркетингові кампанії. Основний трафік зараз приносять реферальні посилання і соціальні мережі. Зараз ми активно розвиваємо всі наші майданчики, запустили свій канал на YouTube. Працюємо не тільки в рунеті і буржунеті, але і виходимо на азіатські майданчики.

13. Чи є про вас публікації в авторитетних ЗМІ? Чи є публічні особи, які представляють компанію, і про які можна почитати в цих ЗМІ?

Про нас пишуть Forbes, Coinspeaker, NewsBTC, DTF, Rusbase, CoinTelegraph,Gamasutra, Cryptopoint, Huffspot, Roem. Анти Данилевський веде свій блог на Medium.

14. Яке у вас бачення проекту? Чи є дорожня карта?


У 2014 ми провели глобальний аналіз ринку Crowdsourcing. А у 2015 році вже точно зрозуміли, як буде розвиватися наш проект. На основі всієї зібраної інформації ми розробили архітектуру проекту, створили прототип платформи. У 2016 році вийшла альфа-версія KICKICO, ми затвердили кредитну лінію і завершили аналіз ризиків блокчейн. У березні 2017 року інтегрували платформу з блокчейн і випустили бета-версію платформи. У червні публічно оголосили Whitepaper, запустили смарт-контракт, провели аудит платформи. І у нас вже з'явилися перші проекти, які знаходяться на стадії готовності до запуску (і будуть запущені, як тільки ми завершимо свої кампанії). Про наші кампанії — зараз у нас проходить preICO на нашій власній платформі, чим ми демонструємо те, що у нас працює, як воно працює і як буде працювати в майбутньому. Під час цієї кампанії ми успішно досягли мінімальної мети — 2000 ETH і рухаємося до максимального ліміту, 5000 ETH (сумарно, з початку липня ми залучили близько $800 тисяч і скоро подолаємо мільйон, завершимо preICO кампанію). Одночасно з цим, зараз ми готуємося до запуску власного ICO, який буде також, звичайно ж, проходити на нашій власній платформі і стартує 29 липня. В кінці вересня/жовтні ми будемо запускати вже сторонні кампанії.


Тезисно про наші наступні етапи:

14 серпня — завершення preICO

(Але, швидше за все, все розкуплять раніше).

29 серпня 2017 — ICO.

 • Вересень 2017
 • Публічний запуск KICKICO
 • розвиток інфраструктури
 • Залучення творців проектів
 • розвиток спільноти
 • Перші проекти як частина KICKONOMY
 • Запуск програми підтримки

Жовтень 2017

 • Cryptoкраудфандінг чат-бот версія 1.0
 • Інтеграція CRM Salesforce

Листопад 2017

 • Запуск спільноти Crowdfunding

Грудень 2017

 • Кращі проекти KICKICO на TEDx
 • Спільне використання віджетів

2018

 • Запуск системи винагород
 • Візуальний набір смарт-контрактів
 • ринок
 • UX-опитування
 • Програма лояльності механіки Гейміфікація
 • локалізація
 • Події краудфандінг-спільноти поза форумом
 • Запуск академії Cryptoкраудфандінг
 • Розробка мобільних додатків для Android і iOS
 • Інтеграція з іншими платформами з екосистеми Ethereum
 • Запуск фонду краудфандінг на блокчейн

2019

 • Програмний інтерфейс програми платіжної системи KICKOIN для легкої інтеграції на незалежні платформи або програми
 • Вихід на фондові біржі
 • Розвиток спільнот локальних творців і бекерів
 • Розробка інструментів платформи: консалтинг, маркетинг, юридична підтримка
 • Публічний випуск мобільних додатків
 • Інтеграція у пристрої Smart (блокчейн речей)

2020

Програмний інтерфейс програми для автономних кампаній краудфандінг

Бізнес-рахунок для всіх маркетингових і рекламних проектів

15. Чи є MPV (minimal value product = прототип)? Якщо так, то чи є вихідний код на GitHub?

У нас є більше, ніж прототип. У KICKICO є працююча платформа. У березні вийшла бета-версія. На нашому майданчику вже можна створювати кампанії та інвестувати в них.

Вихідний код на GitHub

16. Хто цільова аудиторія вашого проекту?

Цільова аудиторія — це автори проектів, яким потрібні кошти для запуску, маркетингова підтримка, можливість легко і швидко провести свій ICO.

Цікаво це і потенційним учасникам нашої KICKONOMY, які зможуть заробляти KC за підтримку проектів, бекерам та інвесторам, які зможуть підтримувати різні проекти і отримувати їх токени плюс KickCoins, ексклюзивні товари і послуги.

17. Які основні проблеми зараз у вас є і як плануєте їх вирішувати?

Найголовніше завдання зараз — активна доробка сайту і апгрейд платформи. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і завжди готові покращувати і допрацьовувати свої продукти. Щотижня виходить нова версія з оновленням функціоналу та підвищенням безпеки.

На маркетингове просування платформи, залучення інвесторів та проектів міжнародного рівня теж йдуть сили.

Вирішуємо стандартними способами: модеруємо проекти, проводимо маркетингові кампанії і переговори з інвесторами. У нас є завдання, які ми зараз активно реалізуємо, але поки ще рано про це говорити. Мовчання — золото. На цьому етапі.

18. Чи є домовленості з біржами про розміщення ваших токенів після ICO?

Ми плануємо виходити на біржі у кінці вересня — на початку жовтня. У нас вже є деякі домовленості з великими біржами. Особливу увагу ми приділяємо репутації біржі і не плануємо подавати заявки на потенційно небезпечні майданчики.

19. Яка ціна токенів планується на ICO і скільки буде їх випущено? Чи буде додатковий випуск і чи будете ви спалювати ті, що ні розпродані? Чи плануєте викуповувати назад розпродані на ICO токени, і якщо так, то за якою системою?

600,000,000 KickCoin буде продано під час ICO KICKICO.

Скільки KC зарезервовано на кожен етап і який період заморозки KickCoins?

Пул

Кількість KC

Заморозка до

preICO

30 000 000

7 жовтня 2017, 12:00 МСК

ICO

600 000 000

15 жовтня 2017, 12:00 МСК

Пул творців

100 000 000

1 січня 2018, 12:00 МСК

Пул адвайзерів

10 000 000

7 жовтня 2017, 12:00 МСК

Пул Баунті

25 000 000

1 листопада 2017, 12:00 МСК

Пул Лотереї

2 000 000

1 грудня 2017, 12:00 МСК

Пул початкових інвесторів

20 000 000

29 вересня 2017, 12:00 МСК

Пул на піар

23 000 000

14 грудня 2017, 12:00 МСК

Разом

800 000 000

Стартова емісія KickCoins обмежена 800 000 000 KC під час preICO і ICO-кампаній. Непродані КC, які були емітовані для продажу під час preICO і ICO і які не будуть розпродані під час кампаній, будуть заморожені на смарт-контракті без можливості їх подальшого виведення або використання, тобто фактично будуть знищені.

20. Ваше звернення до нашої аудиторії інвесторів?

Ринку потрібний такий проект, як KICKICO. Вже зараз ми працюємо в режимі відкритої бети, а у вересні-жовтні 2017 року відбудеться реліз платформи, де кожен охочий зможе вже повноцінно запустити кампанію, — і ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Ми нівелюємо ризики бекерів, перевіряючи авторів і їх кампанії (KYC), а також нараховуємо KC за підтримку кампаній. Ми точно знаємо, що потрібно і компаніям, і авторам-одинакам, що потрібно бекерам, що потрібно всій екосистемі і блокчейну Ethereum. І ми робимо саме такий функціонал, який буде всім зручний, корисний і не буде призводити до непридатності блокчейну. Усі ми в нашій команді мислимо в новій парадигмі відкритості та чесності, яку дає блокчейн-індустрія. Ми впевнені, що робимо корисний і глобальний проект.

У нас відмінна, бойова команда, яка впорається з будь-якими труднощами, якими б вони не були, і реалізує все, що ми запланували. І ми абсолютно точно змінимо індустрію краудфандінгу — ми вже почали це робити і у нас це виходить.

Все, дякуємо за інтерв'ю! Бажаємо вам удачі в ICO!

 

  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...