• «Розумний» перстень ORII допоможе залишатися на зв'язку, не використовуючи мобільний

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 21 серпня 2017 року

Стартап Origami Labs створив «розумний» перстень ORII, за допомогою якого можна приймати дзвінки і відправляти повідомлення до чату через пару мікрофонів. Для цього не потрібно діставати смартфон, а досить просто піднести кільце до вуха. ORII буде корисним для людей з порушенням зору або слуху і просто дозволить очам відпочивати, залишаючись при цьому на зв'язку.

Творцями смарт-персня ORII стала компанія Origami Labs, яка зараз збирає кошти для свого стартапу на Kickstarter. Перстень дає користувачам повний контроль над своїм смартфоном на їхньому пальці. Пристрій поєднує Bluetooth із технологією кодової проводки, що дозволяє користувачеві приймати телефонні дзвінки, слухати музику або повідомлення, отримувати доступ до Siri або Google Assistant. Для цього потрібно просто доторкнутися вуха пальцем, на якому є ORII.

Під час прослуховування текстових повідомлень звук чіткий та добре чутний.

Хоча цю технологію розробляють і деякі інші компанії та навіть випускають подібні смарт-персні — наприклад, Ringly, але функціональність ORII — це щось унікальне.

Як працює ORII

Через Bluetooth ORII отримує аудіо з вашого смартфона. Потім перстень передає звукову вібрацію через палець на кінчик. Коли ви натискаєте на вухо, то можете чути голос. Ця технологія не несе ніяких ризиків для здоров'я і використовується в медичних слухових апаратах.

Фоновий шум не впливає на якість звуку. ORII дозволяє приховано обробляти термінове текстове повідомлення. Аудіо передається до вуха дотиком, так що навіть на тихій зустрічі, окрім користувача ORII, ніхто не зможе почути це повідомлення.

Для смартфона є додатковий додаток, що дозволяє користувачеві фільтрувати кількість повідомлень, що відправляються в ORII, і Labs Origami вже оптимізують цю систему. До них відносяться додаткові функції для людей з порушенням зору або слуху, а також вдосконалена платформа для голосового помічника, яка пасивно прислухається до розмови і дає рекомендації на основі ключових слів.

Маючи доступ до Siri і Google Assistant, перстень може вирішувати безліч повсякденних завдань, поки ваш телефон залишається в сумці або кишені. Що може зробити ваш голос-помічник сьогодні? Ось кілька команд, які можна використовувати:

• «Зателефонувати мамі».

• «Надіслати текст Стівену».

• «Запланувати зустріч з Кейлі на завтра на дев'яту ранку».

• «Налаштувати нагадування про завтрашній день».

Повний список команд можна подивитися тут: Siri/Google Assistant.

ORII — це не Bluetooth-гарнітура

ORII розроблений спеціально для тих коротких повідомлень і телефонних дзвінків, які надсилаються протягом всього дня, поки ви рухаєтеся. Півтори години безперервного прослуховування означає, що ви можете обробляти безліч коротких текстових повідомлень і дзвінків. ORII не замінює Bluetooth-гарнітури, замість цього він використовує подібну технологію для задоволення інших потреб. Гарнітури Bluetooth добре підходять для гучномовців або стануть у пригоді вам, коли потрібно, щоб руки були вільними. ORII також призначений коротких, але частих дзвінків або текстів, які з'являються, коли ви в дорозі.

Зараз на Kickstarter ORII зібрав понад $300 тис. від більше ніж 2000 людей, які хочуть, щоб цей проект було втілено у життя.

За матеріалами: Springwise.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...