• Новий слуховий імплантат передає музику і дзвінки з пристроїв Apple

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 серпня 2017 року

Компанія, що займається виробництвом медичного обладнання, створила новий слуховий імплантат, який зможе передавати музику і дзвінки з пристроїв Apple. На відміну від слухового апарату, імплантат не просто підсилює звук, а імітує роль пошкоджених частин внутрішнього вуха, оцифровує звукові сигнали і посилає їх безпосередньо до равлика вуха.

Для створення такого пристрою потрібна була спільна робота Apple і виробника медобладнання Cochlear Limited, розповідає Springwise.

Імплантний звуковий процесор Nucleus 7 безпосередньо стимулює равлик вуха, забезпечуючи відчуття звуку людині, яка має важку або глибоку втрату слуху.

Новітній процесор Cochlear контролюється самим телефоном і не вимагає завантаження програми. Імплантат синхронізується з пристроєм через Bluetooth, а потім користувач може змінити гучність або перевірити рівень заряду імплантату через телефон або планшет Apple. Додаток також має й інші функції.

Імплантат Nucleus 7 недавно отримав схвалення FDA в Америці, а Cochlear Limited планує випустити його у вересні цього року спочатку в США і Канаді.

Це не перший випадок, коли Apple допомогла розробити слухові апарати. Нещодавно компанія працювала з GN ReSound, іншим виробником медичних пристроїв, для створення сумісних з iOS слухових апаратів. Насправді зараз є понад 50 слухових апаратів, сумісних з продуктами Apple і аналогічних для Android.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...