• Створено найкомпактніший складаний байк — Kwiggle

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

Складаний і зручний велосипед, який можна брати з собою в будь-яку подорож, — мрія багатьох людей. І тепер завдяки Bettin вона стала реальністю. Ця компанія винайшла Kwiggle — найкомпактніший складаний велосипед у світі, який легко стане частиною вашого багажу.

На розробку байка Kwiggle у компанії Bettin пішло 7 років. Цей витончений і готовий до експлуатації транспортний засіб створив німецький інженер Карстен Беттін. Байк можна скласти і покласти під сидіння у метро, ​​у багажник автомобіля або навіть у верхній відсік літака.

На сьогодні Kwiggle — це найкомпактніший складаний байк у світі. Але на цьому його унікальність не закінчується: на ньому можна вертикально пересуватися містом, а складається він всього за 10 секунд.

У складеному стані байк настільки малий, що може поміститися в сумку для перенесення розміром 55х40х25 см. Велосипед важить близько 8,6 кг, на ньому можна їздити з максимальною швидкістю близько 32 км/ч.

Завдяки кованій рамі зі сплаву Kwiggle стійкий і міцний, а алюмінієві колеса не схильні до корозії. Велосипед має регульоване сидіння, підтримує рухливість спини і запобігає напрузі в області шиї.

Байк поєднує в собі такі характеристики, як керованість, компактність і малу вагу, що зручно для подорожей.

Kwiggle — це ідеальне рішення для швидкого міського трафіку, а також для занять спортом.

Компанія продає велосипед на Kickstarter. Його ціна — $1315.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...