• Цього року на першокласників чекають цікаві зміни

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 28 серпня 2017 року

Близько 100 шкіл України перейдуть на нові стандарти починаючи з цього навчального року. Зокрема, замість уроків фізкультури у першокласників будуть танці, а на вихідні, свята і літні канікули їм не будуть задавати домашнє завдання.

Поки ці зміни торкнуться тільки деяких шкіл у рамках експерименту, але цілком можливо, що вже в наступному навчальному році до них приєднаються й інші школярі, розповідається у відеосюжеті «Сегодня».

Такі предмети, як англійська та українська мови, математика, залишаться без змін. Навчальний рік буде складатися з 36 тижнів. У першокласників фізкультуру частково замінять на уроки танців.

«Діти в шестирічному віці не повинні сидіти весь час за партами і дивитися тільки на дошку і вчителя. Потрібно залучати дітей до спостереження за реальним світом, а не тільки за тим, що в підручниках. Дискутувати з ними про ті проблеми, з якими діти безпосередньо стикаються», — каже міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Молодших школярів також звільнять від домашніх завдань на свята, вихідні і канікули. А в будні дні діти зможуть вибирати завдання самі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...