• Базилік — король трав: ліки від атеросклерозу та інсульту

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 серпня 2017 року

Базилік називають королем трав. Це найпотужніший природний антибіотик, який має чудовий аромат і допомагає запобігти атеросклерозу, серцевим нападам та інсульту.

Базилік по праву називається королем трав. Він є однією зі стародавніх і популярних трав'яних рослин, які містять безліч корисних для здоров'я фітопоживних речовин. Тому ця «священна трава» у багатьох культурах усього світу шанується як супер-рослина для здоров'я.

Базилік — це чагарникова однорічна трава, її можна виростити з насіння на підвіконні. Можна вибрати низькорослі форми, які будуть добре виглядати навіть у невеликому квітковому горщику. Головна умова для цієї рослини — багато сонця і тепла: у природі базилік найкраще росте в теплому тропічному кліматі.

На сьогодні відомо понад 60 сортів базиліка, розповідає Нealth lives. Як кажуть експерти, всі вони діляться на три основних типи: запашний, фіолетовий і чагарниковий.

Свіже листя базиліка виділяє солодкий аромат, який говорить не тільки про його приємний гострий смак, але і про величезну кількість поживних речовин.

Що містить базилік?

  • вітамін К — необхідний для згортання крові;
  • вітамін С і А — природні антиоксиданти;
  • елементи: залізо, кальцій, марганець, магній, калій і ін.;
  • ДНК-захисні флавоноїди.

Властивості базиліка:

1. Потужний антиоксидант. Базилік створює відмінний захист від багатьох хімічних речовин, виявлених у різних продуктах, у тому числі й від канцерогенів.

2. Очищає кровоносні судини. Вітамін А, що міститься в його складі, містить бета-каротин, потужні антиоксиданти, які очищають кровоносні судини і захищають клітини від ушкодження вільними радикалами. Базилік допомагає запобігти окисленню холестерину в крові, атеросклерозу, серцевим нападами та інсульту.

3. Природний антибіотик. Базилік — дійсно потужний природний антибіотик завдяки антимікробним властивостям. Це виявило недавнє дослідження. Щоб підсилити ці властивості, використовуйте поєднання базиліка з часником.

4. Інші переваги для здоров'я. Базилік дуже корисний для лікування і профілактики багатьох проблем зі здоров'ям, наприклад, під час головного болю, діареї, при запорах, кашлі, паразитах, бородавках, проблемах з нирками і т.д.

Про інші цінні властивості цієї рослини розповідається в цьому відео:

Скільки базиліка можна вживати в день?

Щодня рекомендують вживати близько 2 ст.л. базиліка. Його можна додавати у страви як у свіжому вигляді, так і в сушеному, вибираючи різні за ароматом та кольором сорти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...